Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2003 vyšly tyto články:

5.7.V Žirovnici až čtvrtí, ostudu však rozhodně neudělali!RedakceKompletní kádr FC Vysočina (scházeli pouze rekonvalescenti Vačeřa a Vaculík, navíc byl přítomen avizovaný Houšť z 1.FC Brno) sehrál v sobotu 5. července jubilejní 40. ročník tradičního turnaje “O Perleťový pohár” v Žirovnici.
9.7.Trenér Pivarník odchází do Saudské Arábie!RedakceJIHLAVA - Hlavní trenér FC Vysočina Jihlava Roman Pivarník odchází trénovat do Saudské Arábie! Druholigové mužstvo opustí k 15. červenci a jeho vedením bude prozatím pověřen stávající asistent Josef Vrzáček. "Trenér Pivarník obdržel velice lukrativní nabídku a jelikož jeho smlouva obsahuje bod o uvolnění v případě možnosti zajímavého zahraničního kontraktu, tak jsme mu v odchodu nemohli bránit. V současné době intenzivně hledáme jeho nástupce. Věříme, že v příštím týdnu budeme moci nového trenéra oficiálně představit," uvedl ředitel FC Vysočina Ing. Zdeněk Tulis.
9.7.Smírná příprava na II. liguRedakcePřátelsky: SC Xaverov Horní Počernice - FC Vysočina Jihlava 1:1 (0:0)

Přípravné utkání dvou druholigových celků se neslo v prestižním duchu a mělo parametry mistrovského utkání. Po vyrovnaném průběhu se o jediné branky postarali exekutoři penalt – Karnay a Baštař.

12.7.Proti Třebíči se prosadili až po přestávceRedakcePřátelsky: HFK Třebíč - FC Vysočina Jihlava 0:4 (0:0)

Před zraky nového kouče Jaroslava Netoličky, který celý zápas pozorně sledoval na tribuně vedle Ing. Tulise, odehrála Vysočina další ze série letních přípravných duelů. Divizní Třebíč jí byla v první půli poměrně vyrovnaným protivníkem a nedovolila jí skórovat. Stavidlo s góly zvedl až po přestávce Malínek, jeho spoluhráči poté přidali další 3 úspěchy.

12.7.Novým trenérem Vysočiny Jaroslav NetoličkaRedakcePouhé dva dny zůstal druholigový FC Vysočina bez svého hlavního trenéra. Již v pátek 11. července vpodvečer oznámil ředitel klubu ing. Zdeněk Tulis jméno nového kouče, kterým se stal Jaroslav Netolička (3.3.1954). Dlouholetý brankář Dukly Praha a reprezentace, se kterou dosáhl největších úspěchů v roce 1980, kdy zvítězil na olympijských hrách v Moskvě a vybojoval bronzovou medaili na italském ME, podepsal v Jihlavě roční smlouvu. K týmu se připojil již během sobotního přátelského utkání v Třebíči. Netoličkovými předchozími trenérskými působišti byla prvoligová Karviná, druholigového Vítkovice a naposledy Frýdek – Místek v MSFL. Jako hráč získal cenné zkušenosti během zahraničních působení v Malajsii, Belgii a německém 1860 Mnichov.
12.7.Na tribunu usazují sedačkyRedakcePoté, co byla stávající tribuna nově natřena, bylo možno rozběhnou montáž zbrusu nových sedaček. Ty se budou střídat v modrých a žlutých sekcích.
16.7.Rozhodla nevídaná gólová smršť v závěruRedakcePřátelsky: SK Sigma Olomouc - FC Vysočina Jihlava 3:2 (1:0)

První zápas pod vedením trenéra Netoličky se Vysočina prezentovala velmi dobrým výkonem. Kompletní prvoligové Sigmě byla více než vyrovnaným soupeřem a měla více ze hry. Jedinou branku první půle přesto vsítila pouze Sigma, když se po akci exjihlavského Cahy radoval Vlček. O konečném výsledku zápasu pak rozhodla závěrečná desetiminutovka, během které padly hned 4 góly. Vysočina dvakrát dokázala srovnat skóre, zasloužená remíza jí však souzena nebyla.

21.7.V neděli bude slavnostně otevřen stadión FC VysočinaRedakceJIHLAVA - V neděli 27. července vstoupí druholigová Vysočina do nové druholigové sezóny. Zároveň se však slavnostně otevřou brány nově zrekonstruovaného stadiónu v Jiráskově ulici, který po úpravách splňuje striktní požadavky ČMFS definovaných v projektu ”Stadióny 2003” pro II. ligu.
21.7.ROZHOVOR s Jaroslavem NetoličkouRedakceJIHLAVA – Po odchodu trenéra Romana Pivarníkem za saúdskoarabským lákadlem obsadil uprázdněný post hlavního trenéra druholigového týmu FC Vysočina pan Jaroslav Netolička. V následujícím rozhovoru jsme se pokusili shrnout jeho bohatou trenérskou a především hráčskou kariéru a zjistit jeho první poznatky z dosavadního působení v Jihlavě.
24.7.FC Vysočina vyzývá - "Přijďte včas nebo využijte předprodeje!"RedakceV neděli 27. července se opět rozeběhnou kola II .fotbalové ligy. V jejím úvodním kole přivítá FC Vysočina ambiciózního nováčka soutěže SK Kladno v čele s vicemistrem Evropy Janem Suchopárkem. Zároveň se slavnostně otevřou brány nově zrekonstruovaného stadiónu v Jiráskově ulici, který po úpravách splňuje striktní požadavky ČMFS definovaných v projektu ”Stadióny 2003” pro II. ligu.
24.7.POZOR! Kupte si své sedadlo na tribuně stadiónu FC Vysočina!RedakcePočínaje pondělím 21. července zahájí druholigová FC Vysočina předprodej permanentních vstupenek pro nadcházející fotbalovou sezónu 2003/2004. Místenkové vstupenky na zrekonstruovanou tribunu lze zakoupit za pouhých 450,- Kč na v sídle společnosti PSJ holding, a.s., v Jiráskově ulici 32 u vedoucího marketingu FC Vysočina Miroslava Fukse každý všední den od 7:30 do 16:00 (bližší informace na tel.: 607 628 868 nebo 567 550 223).
25.7.Pro druholigová utkání je k dispozici nové parkoviště!RedakceNeutěšená parkovací situace kolem stadiónu FC Vysočina v Jiráskově ulici během druholigových utkání dozná zlepšení. Na základě dohody Českých drah s odborem dopravy Magistrátu Města Jihlavy je počínaje utkáním s Kladnem, které se hraje již tuto neděli 27. července od 17 hodin, zprovozněna poměrně velká parkovací plocha v prostoru vykládky Českých drah. A jak toto parkoviště naleznete? Stačí jet po Jiráskově ulici směrem k výpadovce na dálnici. Ještě před ní však před provozovnou firmy Ferona zabočtě doprava a po cca padesáti metrech se ocitnete na místě. Parkování zde bude řídit pracovník bezpečnostní agentury. Parkovací plocha, která se nachází v příjemné blízkosti stadiónu, bude k dispozici pouze pro všechna druholigová a pohárová utkání FC Vysočina!
 
Historie
Aktuálně

Josef Vrzáček: Jsme rádi, že se můžeme nadále měřit s nejlepšimi kluby v republice

Vytyčený předsezónní cíl byl splněn, starší dorostenci se zachránili v nejvyšší dorostenecké soutěži a zahrajou si tak mezi elitou i v příštím ročníku. Přinášíme vám proto rozhovor s hlavním trenérem staršího dorostu Josefem Vrzáčkem, ve kterém zhodnotí uplynulý rok a nastíní plány na nadcházející sezónu. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu