V červenci 2021 vyšly tyto články:

3.7.Na závěr soustředění přišla remíza s Vlašimí 1:1Michal RůžičkaHráči Vysočiny absolvovali týdenní soustředění v Modré u Děčína. Soustředění bylo završeno přípravným zápasem proti FC Sellier & Bellot Vlašim. Jedinou branku Jihlavy vstřelil Justin Araujo-Wilson. Domácí Vlašim o několik minut později vyrovnala na konečných 1:1
7.7.Stará garda se utkala s výběrem Jihomoravského krajeMichal RůžičkaStará garda podpořila charitativní akci Kopačky pomáhají a utkala se s výběrem Jihomoravského kraje v Rokytnici nad Rokytnou. Výtěžek akce jde na podporu dětských domovů, jak na Vysočině, tak i v okolí Jihomoravského kraje. Děkujeme všem zúčastněným.
9.7.Přátelské utkání proti Zbrojovce Brno Michal RůžičkaV sobodu 10.7. v 10:30 A - tým Vysočiny sehraje přátelské utkání proti Zbrojovce Brno. Přátelské utkání se odehraje ve Sportovním areálu Na Stoupách. Jste srdečně zváni.
10.7.Vysočina prohrála proti Brnu 1:2Michal RůžičkaJihlavští fotbalisté podlehli ex-prvoligovému Brnu 1:2. Ve 28. minutě prostřelil z pravé strany brankáře Jágrika brněnský útočník Hladík - 0:1. O sedm minut později zvýšil brněnské vedení velezkušený záložník Pavel Zavadil z pokutového kopu - 0:2. Ve druhém poločase, po faulu na Křivánka, proměnil pokutový kop Filip Vedral - 1:2.
12.7.V úterý přípravný zápas s PardubicemiMichal RůžičkaV úterý 13.7. v 17:00 FC Vysočina Jihlava odehraje v Hlisnku předposlední přátelské utkání proti prvoligovým Pardubicím. V kárdu Parbubic je ex-jihlavský hráč Lukáš Červ.
13.7.Vysočina porazila prvoligové PardubiceMichal RůžičkaJihlava si připsala cenný skalp. V přátelském utkání vyhrála nad 7. celkem minulého ročníku Fortuna ligy. V prvním poločase se trefil Luis Arroyo. Ve druhém poločase přidal druhou branku střelou zpoza vápna kapitán týmu Matúš Lacko. FC Vysočina Jihlava vyhrála 2:0.
16.7.V sobotu generálka proti ŽivanicímMichal RůžičkaV sobotu 17.7. od 11 hodin čeká Vysočinu generálka na ligu proti TJ Sokol Živanice. Přijďte podpořit hráče na Stadion v Jiráskově ulici.
17.7.Vysočina v generálce na ligu vyhrála 1:0Michal RůžičkaJihlava navázala na úterní vítězství nad Pardubicemi a v generálce na ligu porazila 3. ligový tým Živanice 1:0. Jedinou branku v utkání vstřelil Jakub Selnar, když dorazil odražený míč do sítě. V jihlavském dresu poprvé nastoupil i testovaný levonohý stoper kyperského původu Irodotos Christodoulou.
19.7.Vysočina uplatnila opci na Selnara s PeřinouMichal RůžičkaFC Vysočina Jihlava dotáhla v posledních dnech přestup dvou krajních hráčů Jaroslava Peřiny s Jakubem Selnarem. Oba hráči již působili v minulé sezoně v jihlavském dresu. Vysočina měla zakotvenou opci v jejich hostováních, kterou se podařilo uplatit.
21.7.Lukáš Vaculík: cíl je rozvoj mladých hráčůMichal RůžičkaProběhla tisková konference před začátkem nové sezony F:NL 2021/2022. O sportovních ambicích mužstva, změnách v kádru promluvili ti nejpovolanější – sportovní ředitel a předseda klubového představenstva Lukáš Vaculík, nový kouč „áčka“ Jan Kameník a nejlepší střelec minulé sezony Filip Vedral.
21.7.Informace k pátečnímu zápasuRedakceFC Vysočina Jihlava odehraje svůj první ligový zápas v pátek 23.7. od 18:00 proti FK Varnsdorfu. Prosíme diváky, aby dodrželi podmínky bezinfekčnosti. Při vstupu prosíme o vyplnění formuláře selfreporting, který bude k dispozici na pokladnách.
22.7.Startuje nová sezona 2021/2022!Michal RůžičkaFC Vysočina Jihlava odehraje svůj první zápas v novém ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA proti FK Varnsdorf. Pro nového trenéra Jana Kameníka to bude první soutěžní zápas na lavičce Vysočiny. Odstartuje vítězstvím? To se dozvíme v pátek 23.7. od 18:00. Těšíme se na Vás!
22.7.Tomáš Franěk podepsal první profesionální smlouvu. Michal RůžičkaMladý talentovaný středopolař Tomáš Franěk byl na začátku přípravy přeřazen do prvního týmu Vysočiny. Odchovanec Vysočiny Jihlava a třebíčské Fotbalové školy podepsal víceletý kontrakt. „Vidím v něm budoucnost jihlavského fotbalu“ okomentoval přesun do A – týmu sportovní ředitel Lukáš Vaculík.
23.7.Tři body zůstávají na Vysočině!JIH - VAR 2:1, 1.kolo | Michal RůžičkaJihlava vstoupila do nové sezony vítězstvím 2:1. O první branku se postaral Jakub Selnar. Ve druhém poločase zvýšil vedení domácí Vysočiny Luis Arroyo. Hosté korigovali výsledek po standardní situaci v 90. minutě a snížili na 2:1. Vysočina si pohlídala závěr utíkání a připsala si první 3 body do tabulky.
30.7.Dnes od 18:00 druhé kolo v Ústí nad LabemMichal RůžičkaDruhé ligové kolo je tu! Dnes zamíří hráči Vysočiny do Ústí nad Labem, kde budou chtít navázat na domácí výhru proti Varnsdorfu z otevíracího duelu sezony. Podaří se navázat na první vítězství?
30.7.Vysočina si z Ústí nad Labem odváží 3 body!UNL - JIH 1:2, 2.kolo | Michal RůžičkaV úvodním utkání druhého kola Fortuna národní ligy prohrálo Ústí nad Labem s Vysočinou Jihlava 1:2. Na první branku zápasu se dlouho nečekalo, po rohovém kopu ji dal ve 13. minutě devatenáctiletý Fares Shudeiwa. Ústí ještě v nastavení snížilo na rozdíl jedné branky, ale víc Jihlava soupeři nedovolila a odváží si 3 body!