V září 2021 vyšly tyto články:

30.9.Informace k pátečnímu utkání proti TáborskuZuzana MichalkováVysočina odehraje další ligový zápas na domácím hřišti už tento pátek 1.10. od 18 hodin. Dalším soupeřem, který na Vysočinu zavítá, je FC MAS Táborsko. Prosíme všechny diváky, aby dodrželi podmínky bezinfekčnosti. Těšíme se na vaši návštěvu!
30.9.FC MAS Táborsko - další domácí soupeřJIH - SEZ 3:1, 10.kolo | Zuzana MichalkováV pátek 1.10. zavítá do Jihlavy FC MAS Táborsko, celek, jež aktuálně okupuje sedmou příčku v tabulce Fortuna:Národní ligy. Podaří se jihlavskému týmu navázat na poslední domácí výhru, kdy senzačně vyřadil v MOL Cupu FK Pardubice?
25.9.Vysočina padla v Líšni v nastaveném čase po pokutovém kopuLIS - JIH 2:1, 9.kolo | Zuzana MichalkováI přes nadějný první poločas se jihlavští hráči ve druhé půli k žádné větší šanci nedostali a mohou tak děkovat fantastickému Vejmolovi, že rozdílová trefa brněnského celku nepřišla už daleko dříve. Z Líšně se tak jihlavský celek vrací bez bodu, kdy v nastavení druhého poločasu o konečném výsledku 2:1 z penalty rozhodl Jan Silný.
24.9.V sobotu Vysočina poměří síly s LíšníZuzana MichalkováV sobotu 25.9. od 16.30 hodin FC Vysočina Jihlava odehraje další, v pořadí již 9. kolo Fortuna:Národní ligy. Tentokrát je na svém hřišti přivítá SK Líšeň, která se čtrnácti body okupuje čtvrté místo v tabulce.
21.9.Jihlava postupuje do dalšího kola MOL CupuJIH - PAR 2:0, 3.kolo | Zuzana MichalkováUtkání třetího kola MOL Cupu mezi Jihlavou a Pardubicemi skončilo vítězstvím domácích 2:0. Své vedení z první půle dokázali jihlavští fotbalisté po poločase ještě navýšit a zásluhou výborného výkonu gólmana Adama Jágrika odešli z utkání bez obdržené branky.
20.9.V úterý odehraje Vysočina 3.kolo MOL CupuJIH - PAR 2:0, 3.kolo | Zuzana MichalkováVe třetím kole MOL Cupu hráči Jihlavy přivítají na domácí půdě prvoligový celek FK Pardubice. Utkání, v němž si Vysočina určitě bude chtít spravit chuť po remíze v Třinci, se odehraje již zítra, 21. září od 17.00 hodin.
18.9.Z Třince se vracíme s jedním bodemTRI - JIH 1:1, 8.kolo | Zuzana Michalková V osmém kole Fortuna národní ligy vybojovali jihlavští fotbalisté bod za remízu 1:1 proti Třinci. Vysočinu poslal do vedení pěknou trefou Filip Vedral, avšak následně vyrovnal a konečnou podobu výsledku určil Tidiane Ba.
17.9.Vysočina se v sobotu představí v TřinciTRI - JIH 1:1, 8.kolo | Zuzana MichalkováDalším soupeřem hráčů FC Vysočina budou fotbalisté Třince. Sobotní utkání na třinecké půdě, v němž se Jihlavští pokusí navázat na vítěznou šňůru ze vzájemných zápasů, odstartuje v sobotu v 10.15 hodin.
11.9.Vysočina proti Opavě bez boduJIH - OPA 0:2, 7.kolo | MichalkovaV zápase 7.kola Fortuna národní ligy domácí Vysočina na slezský celek nestačila a z duelu tak odešla s prázdnou. Po bezbrankovém prvním poločase si po přestávce připsal vlastní gól Tomáš Vlček, na kterého pak navázal ještě trefou Josef Celba.
9.9.Informace k pátečnímu utkání proti OpavěZuzana MichalkováDalší ligový zápas odehraje FC Vysočina na domácí půdě již tento pátek 10.9. od 18.hodin proti celku SFC Opava. Prosíme všechny diváky, aby dodrželi podmínky bezinfekčnosti. Těšíme se na vaši návštěvu!
9.9.Představujeme domácího soupeře - SFC OpavaJIH - OPA 0:2, 7.kolo | Zuzana Michalková Do Jihlavy se po několika letech vrací k druholigovému utkání celek Opavy. Jeden ze tří týmů, jež letos na jaře opustily nejvyšší soutěž, na Vysočinu zavítá v pátek 10. září.
7.9.Mame Alassane Laye Tall podepsal s FC Vysočina smlouvuZuzana MichalkováSmlouvu s FC Vysočina dnes podepsal mladičký útočník Mame Alassane Laye Tall (ročník 1999). Po odchodu Standy Klobásy sportovní vedení usilovně hledalo dalšího kvalitního útočníka a zadařilo se!