M-soft
 
07.05.2018, Jan Staněk

Jak to vidí ředitel?

Jak to vidí ředitel?Je to tady! Přichází opět jeden z těch zápasů, pro které chceme hrát první ligu, zápas se Spartou! Sparta, Slavia, Plzeň, Baník, to je souboj s historií a s obrovskými jmény. Je jedno, koho nenávidíte nebo komu z nich přejete, ale tahle utkání jsou vždy svátkem.

 

My si zatím tyto svátky na jaře celkem užíváme, tak uvidíme, jak se nám povede v posledním takovém utkání. Moc se těším. Pokud se nebude hlásit vyprodáno, budu fakt naštvanej, protože kluci si podporu za jaro zaslouží! Ať u nás Sparta není doma!

Minule jsem psal o tom, že jsme v záchranářské válce. Ta pořád pokračuje. Zápas s Bolkou byl typický boj o záchranu. Nervozitou svázané nohy na obou stranách. Na druhou stranu, šance byly. Kdyby se někdo podíval jen na sestřih šancí, asi by si řekl: „sakra, to byl mač“. No, bohužel tomu tak úplně nebylo. Fotbal to pěkný nebyl, raději jsem o poločase sundal brýle, abych na to tak dobře neviděl. Bod neřešil nic, ale důležité bylo, že se neprohrálo.

V Liberci nám trvalo pěknou dobu, než jsme se rozjeli, ale pak to stálo opravdu za to. Facka do šatny měla na nás ten správný efekt a začali jsme hrát skvěle. Výsledku 1:3 si moc vážím, i když mohl být možná i vyšší. Dvořka zúročil v zápase tvrdou práci a vstřelil dva moc důležité góly. Myslím, že si na hřišti našel svoje místo a že už to jasně vidí i diváci, u kterých to neměl v Jihlavě nikdy lehké.

Naše situace se zlepšila, ale rozhodně nemáme vyhráno. Nesmíme v ničem polevit a musíme bojovat, abychom zachovali ligu i na příští sezónu. Musíme myslet na to, že jsme přesně tam, kde jsme si před začátkem jara přáli být – na místě, kde budeme mít svou budoucnost ve vlastních rukách. Málokdo tomu věřil, ale podařilo se to. Zbývají už jen tři překážky, které musíme zvládnout. Bojujeme do konce! FCV!

 
Aktuálně

Vysočinu v sobotu ráno čeká náročný duel v Sokolově

Hledáte neoblíbeného druholigového soupeře FC Vysočina? Poradíme vám – je jím Baník Sokolov. Rozhodně tedy na jeho půdě, kde Jihlava dosud nikdy v historii nedokázala zvítězit a z šesti duelů vydolovala pouze dvě remízy. V sobotu 18. srpna se Vysočina na západě Čech od 10:15 hodin představí znovu po sedmi letech. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu