17.05.2024, Petr Jindra

Vysočina pozná pravou Vášeň. Vzniknou zde záběry k hymně pro EURO

Vysočina pozná pravou Vášeň. Vzniknou zde záběry k hymně pro EUROFotbalové mistrovství Evropy se kvapem blíží. A s ním i účast českého fotbalového týmu. Ten vstoupí do evropského šampionátu se speciální hymnou od skupiny Highland. Klip s názvem Vášeň, v němž si zahrála řada fotbalových internacionálů, bude mít rovněž svou vysočinskou stopu. Záběry s diváky budou točeny na stadionu v Jiráskově ulici. Příchozí fanoušci mohou vyhrát i zajímavé ceny.

 

„Fotbal je energie, kolektiv a jednota,“ zpívá se v hymně, kterou kapela Highland, shodou okolností v anglickém překladu znamenající Vysočina, zahraje v sobotu 18. 5. na stadionu v Jiráskově ulici. Krom předpremiéry nové hymny se příchozí fanoušci mohou těšit na to, že se stanou součástí natáčení klipu. A to díky záběrům z dronu, které zde budou producenti vytvářet.

„Chtěl bych vás všechny pozvat na stadion FC Vysočina, kde budeme točit závěrečnou scénu do hudebního videoklipu. Přáli bychom si, abyste dorazili v národních dresech a zaplnili celou novou tribunu. Těšíme se na vás,“ lákal fanoušky frontman kapely Eduard Rovenský.

Ti nejvíce a nejhlasitěji fandící příznivci se mohou těšit krom super pocitu také například na powerbanky od společnosti Varta, merch či CD kapely Highland. Natáčení začíná v 11 hodin, trvat bude přibližně hodinu. Otevřeno bude též občerstvení pro fanoušky od společnosti RP Catering, která se stará o spokojenost fanoušků i rámci duelů FC Vysočina.

 
Aktuálně

Vojtěch Lampíř: Proti Chrudimi nasadíme dvě odlišné jedenáctky

Po úvodním letním tréninku a rozlosování nového ročníku je před námi další neklamný signál, že se ligový start neúprosně blíží – první letní přípravný duel. Fotbalisté FC Vysočina v něm na domácí půdě nastoupí proti druholigovému sokovi – MFK Chrudim. Duel proběhne na stadiónu v Jiráskově ulici v sobotu 22. června od 11:00 hodin. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu