10.01.2018, Miroslav Fuks

Martin Svědík: První přípravný zápas splnil svůj účel

Martin Svědík: První přípravný zápas splnil svůj účelKouč Martin Svědík si dnes odbyl zápasovou premiéru na lavičce FC Vysočina. Jeho svěřenci na úvod remizovali s Hradcem Králové 2:2. Jak nový jihlavský lodivod hodnotil zápas dvou herně i výsledkově odlišných poločasů?

 

„Je na místě, abych svůj komentář rozdělil do dvou poločasů, v nichž jsme nastoupili ve výrazně obměněných sestavách. V prvním dějství jsme hru měli pod kontrolou, až na jednu či dvě šance soupeře. Naše organizace směrem do defenzívy byla velice dobrá, byli jsme kompaktní a mužstvo bylo velice pohyblivé. Myslím, že i v ofenzívě jsme předváděli zajímavé věci, které byly korunovány dvěma pěknými brankami. Ve druhém poločase bylo znát, že jsme prostřídali a udělali jsme hodně změn v sestavě. Z naší strany už to nebyla taková kvalita jak v defenzivní, tak ani v ofenzivní části. Inkasovali jsme dvě branky a utkání tak dospělo k remíze. Náš první přípravný duel každopádně splnil svůj účel z hlediska kondičního i vyzkoušení hráčů, kteří se s námi připravují. Ti musí dostat šanci a my tak máme možnost zjistit, kdo může v kádru FC Vysočina zakotvit a s kým můžeme počítat do ligových zápasů,“ okomentoval dnešní utkání trenér Martin Svědík.

Jihlavský kouč též objasnil program svého týmu během dnešního dne: „Osm či devět hráčů dnes s námi v Horních Počernicích nebylo a místo toho absolvovali tréninkovou jednotku. Od 16:00 hodin nás v Jihlavě čeká společný trénink na umělé trávě v areálu Na Stoupách. Poté zamíříme na regeneraci do Vodního ráje.“

Nabízíme pozápasové ohlasy na Ježour TV: krom komentáře trenéra Martina Svědíka přinášíme i slova střelce první jihlavské branky v roce 2018 – Jozefa Urblíka.

 
Související
Aktuálně

Spolupráce FC Vysočina se společností UDANAX pokračuje

Zimní pauza prospívá nejen kondici a síle fotbalistů, ale časový prostor pomohl i narovnání vztahů mezi FC Vysočina a společností UDANAX, které byly narušeny sporem mezi společností UDANAX a akcionářem klubu. V jarní části fotbalové sezóny tak bude provoz stánků s občerstvením na stadiónu v Jiráskově ulici v Jihlavě výhradně v režii značky... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu