23.02.2019, Miroslav Fuks

Radim Kučera: V prvním poločase jsme špatně působili jako celek

Radim Kučera: V prvním poločase jsme špatně působili jako celekTěžko na cvičišti, lehko na bojišti. Facka ve správný čas. Nejen tato úsloví by se snad mohla hodit na dnešní přípravný duel prvního týmu FC Vysočina, jenž učinil tečku za náročným zimním blokem. Tým kouče Radima Kučery v něm překvapivě podlehl 3. celku II. slovenské ligy – MFK Skalica.

 

Jihlavský lodivod rozhodně nemohl být spokojen s výkonem svého týmu v prvním poločase: „Do zápasu jsme opravdu vstoupili špatně. Skalica působila daleko lepším dojmem, byla fotbalovější, její hráči byli u všeho dříve a lépe kombinovali. Těžko takto bezprostředně po utkání říci, čím to vlastně bylo. Svoji roli mohl sehrát fakt, že jsme nastoupili k prvnímu utkání na přírodní trávě. Na to se však rozhodně nechci vymlouvat. Hosté měli po celý zápas výbornou kvalitu vepředu, kdy jejich útočníci dokázali výborně podržet balón. Často jsme si s tím neuměli poradit. Druhý poločas jsme začali konečně hrát. Náš herní projev byl daleko lepší, jenže jsme neproměňovali šance. Měli jsme jich dost na to, abychom zápas ještě dokázali otočit. Naopak soupeř se dvakrát nebo třikrát dostal ve druhém dějství do našeho vápna a zase nás potrestal. To by se nemělo stávat. V generálce, kdy už jsme se chystali na ligový start, to mrzí. Na druhou stranu nám v některých ohledech otevřelo oči, tudíž si k utkání něco řekneme a na chyby si ukážeme. Musíme věřit, že v úvodním jarním kole dojem z generálky napravíme,“ zhodnotil duel Radim Kučera.

Domácí kouč ve svém hodnocení dále dodal: „Některým klukům utkání vyšlo lépe, jiným hůře. My jsme ale v prvním poločase špatně působili jako celek. Nedokázali jsme se zajišťovat, zahušťovat prostor. Proti dobře bránící a poctivě připravené Skalici jsme pomalu pracovali s míčem. Kvalitní soupeř nám dnes ukázal, že to doma proti brejkovým soupeřům budeme mít těžké.“

Nabízíme ohlasy na Ježour TV: krom komentáře trenéra Radima Kučery přinášíme slova střelce jediné jihlavské branky záložníka Pavla Šulce.

 
Související
Aktuálně

Pavel Mazánek: Proti Prostějovu nastoupíme s vírou ve vlastní schopnosti

S větším klidem a se zvýšeným sebevědomím míří fotbalisté FC Vysočina k další velice důležité bitvě v rámci FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. V sobotu 27. dubna se od 10:30 hodin představí na trávníku o záchranu bojujícího Prostějova. Tým exjihlavského trenéra Radima Kučery k domácím utkáním nastupuje v azylu 1.HFK Olomouc. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu