19.09.2023, Miroslav Fuks

S Hradcem už ve středu 27.9., s Prostějovem až 1.10.

S Hradcem už ve středu 27.9., s Prostějovem až 1.10.Fanoušci FC Vysočina se v příštím týdnu mohou těšit hned na dvojici zajímavých domácích zápasů! Ve středu 27. září nakonec až od 18:00 hodin náš tým v rámci 3. kola MOL Cupu změří síly s prvoligovým Hradcem Králové. A o čtyři dny později v neděli 1. října se v Jihlavě od 17:00 hodin představí Prostějov v duelu 11. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY.

Výkop pohárového utkání s Hradcem Králové se podařilo posunout na divácky mnohem příznivější čas díky intenzivní komunikaci s Českou televizí. Věříme, že se naši hráči v obou utkáních dočkají vaší skvělé podpory!