Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2008 vyšly tyto články:

23.12.Vánoční turnaj s řadou současných i bývalých hráčůMiroslav FuksSobota 21. prosince byla z pohledu jihlavského fotbalu ve znamení tradičního halového Vánočního turnaje, jehož pořadatelem je sdružení Malá kopaná Jihlava. Jeho XVI. ročník se stal kořistí posledních obhájců, týmu Sloni. V jeho dresu hráli prim Michal Veselý (nejlepší střelec s osmi brankami) a Tomáš Kaplan (nejlepší hráč turnaje).
18.12.Novoročenka ředitele Zdeňka TuliseZdeněk TulisVážení přátelé, kolegové, partneři a fanoušci klubu,
dovolte mi, abych vám velmi poděkoval za podporu a spolupráci v roce 2008 a srdečně vám popřál vše nejlepší, mnoho zdraví a hodně štěstí do nadcházejícího roku 2009.
Zároveň bych vás rád touto cestou stručně informoval o dění v našem fotbalovém klubu...
17.12.Jihlavské zastupitelstvo umožnilo vstup nového akcionářeMiroslav FuksJihlavští zastupitelé na úterním pravidelném zasedání schválili navýšení základního kapitálu akciové společnosti FC Vysočina Jihlava, což umožnilo vstup nového akcionáře do klubu. Strategickým partnerem klubu se stala již avizovaná společnost Limar Capital B.V. představující konsorcium fyzických osob napojených na podnikatelské aktivity PSJ, které se rozhodly podporovat klub z vlastních privátních prostředků.
17.12.Dorostenecké kádry pro zimní přípravuMiroslav FuksVedení mládežnického úseku FC Vysočina zveřejnilo podobu kádrů čtyř dorosteneckých týmů pro zimní přípravu. Vedle hráčských posunů zaujmou i změny na trenérských postech. Na lavičku dorosteneckého bečka z extraligového mladšího dorostu posunul Petr Kuchta a Petr Soustružník se stal asistentem. Na uvolněné místo u mladšího dorostu nastoupil trenér Pavel Procházka, který se tak po půlroce vrací do jihlavských řad.
9.12.Zápas Premier League očima Josefa VrzáčkaJosef VrzáčekObdobí fotbalové nečinnosti a dovolené jsem si společně s kamarády Lubošem Rychteckým a Milošem Krejčím rozhodl zpestřit výletem do Londýna. Strávil jsem zde tři dny, prohlédl jsem si město (Buckingham Palace, Backer Street – muzeum voskových figurín, Tower Bridge atd.), ale samozřejmě jsem vše směroval k návštěvě utkání Arsenal – Wigan (1:0).
8.12.Dorostenci triumfovali na nejprestižnějším halovém turnaji!Miroslav FuksStarší dorostenci FC Vysočina proměnili svoji premiérovou účast na nejprestižnějším českém halové turnaji v nečekaný triumf! Svěřenci trenéra Romana Kučery vítězili na Memoriálu Dr. Václava Jíry, který se hrál během prvního prosincového víkendu v Praze v hale v Riegrových sadech. Na turnaji dvakrát zdolali vedoucí celek dorostenecké ligy pražskou Spartu – v základní skupině i ve finále!
8.12.Vysočina v zimní přípravě zopakuje úspěšný modelMiroslav FuksFotbalisté FC Vysočina již znají program své zimní přípravy. Ta zahájí v úterý 6. ledna prvním tréninkem a její struktura se bude shodovat s rok starým modelem, jenž tým Karola Marka nastartoval k velmi úspěšnému roku 2008. Bude kombinovat povětšinou domácí zápasy s týmy nižších soutěží se zápasy proti kvalitním protivníkům. Její součástí bude též soustředění v Itálii.
4.12.Soustružník: „S nejmladším týmem soutěže jsme podávali dobré výkony“Miroslav FuksDobrou podzimní sezónu má za sebou „béčko“ staršího dorostu FC Vysočina. V MSDL, která je druhou nejvyšší dorosteneckou soutěží, obsadilo 5. příčku s velkou devítibodovou ztrátou na vedoucí Baník Ostrava B, ovšem pouze se čtyřbodovým deficitem na druhé Vítkovice. Jak sezónu viděl trenér Petr Soustružník?
2.12.Kuchta: „Náš bodový zisk mohl být lepší“Miroslav FuksPrvních patnáct velmi vyrovnaných zápasů podzimní části mají za sebou i mladší dorostenci FC Vysočina. Svěřenci kouče Petra Kuchty se v extralize rozhodně neztratili a se ziskem šestnácti bodů za tři výhry a sedm remíz přezimují na 11. příčce tabulky. Jak trenér sezónu hodnotí?
1.12.Novinkou mezi suvenýry je odznakMiroslav FuksZjeména sběratele jistě potěšíme informací, že počínaje dnešním dnem dává FC Vysočina do prodeje nový oficiální klubový oznak. Jeho základem je samozřejmě klubové logo doplněné o roky 1948 - 2008. Velikost odznaku činí 20 x 18,7 mm. V prodeji je za cenu 50 Kč pouze v sídle klubu a nebo na dobírku po zaslání odjednávky na e-mail fuks@psj.cz.
 
Historie
Aktuálně

Jak si fotbalisté FC Vysočina vedli v letní přípravě?

V pondělí 22. července vyběhnou fotbalisté FC Vysočina k úvodnímu utkání v novém ročníku Chance Národní ligy. Od 17:30 hodin budou chtít zaskočit favorita na postup - Zbrojovku Brno. S jakou bilancí z letních přípravných zápasů na ligový start vykročí? Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu