Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
22.12.FC Vysočina: důležité momenty prvoligového roku 2014Miroslav FuksPřinášíme vám bodový souhrn roku 2014, který z pohledu fotbalového klubu FC Vysočina Jihlava nabídl mnoho zajímavých událostí, důležitých zápasů, úspěchů, ale i řadu proher a zklamání. Přinesl dva primáty – nejvíce prvoligových bodů za jeden kalendářní rok (40 bodů) a nejlepší umístění v dějinách fotbalu na Vysočině – 8 místo.
18.12.Tulis: Získali jsme nejvyšší počet prvoligových bodů v historii klubuMiroslav FuksKdo jiný by se měl za podzimní fotbalovou sezónou ohlédnout na úplný závěr, než ředitel klubu a místopředseda představenstva FC Vysočina Ing. Zdeněk Tulis. „Na úvod bych ale rád poděkoval všem hráčům, trenérům, zaměstnancům, sponzorům a fanouškům FC Vysočina. Bez jejich přispění a podpory by rok 2014 nebyl nejúspěšnější v historii klubu. Zároveň přeji nám všem hodně zdraví, štěstí a fotbalové radosti do roku nadcházejícího! Věřím, že společně budeme schopní klub zase o kousek posunout!“
17.12.Hráčem podzimu jste zvolili Tomáše KučeruMiroslav FuksO pomyslnou korunu pro nejlepšího hráče FC Vysočina za podzimní část nejvyšší soutěže byla svedena velká bitva. Nakonec získal nejvíce hlasů a bodů od fanoušků třiadvacetiletý středopolař Tomáš Kučera, který v této anketě triumfoval vůbec poprvé. O pouhých 41 bodů porazil nejlepšího střelce týmu Murise Mešanoviće, jenž v této anketě zvítězil před čtyřmi a půl lety. S odstupem 822 bodů na bosenského útočníka bral třetí příčku gólman Jan Hanuš. Jak už bývá tradicí, tak hráče sezóny jsme požádali o rozhovor.
16.12.Josef Morkus: Náš systém práce začíná přinášet ovoceMiroslav FuksNa klubovém webu byly v uplynulých dnech a týdnech prezentovány rozhovory s trenéry juniorky, dorosteneckých i žákovských týmů FC Vysočina. Jak však skončenou podzimní sezónu hodnotí sportovní manažer mládeže Josef Morkus? Jak by ji stručně zhodnotil a které momenty by vypíchl?
16.12.Pohled na statistiky návštěvnostiDavid ZemanPo roce vám opět přinášíme obsáhlou a podrobnou statistiku návštěvnosti na jihlavském stadionu za posledních 14 a půl roku. V minulých letech samozřejmě návštěvnost díky postupu do I. ligy skokově narostla, nyní se ustálila a stagnuje, i díky nedostatečnému stadionu.
15.12.Jungr a Marcin vyhlíží návrat na zelené trávníkyMiroslav FuksV jarní sezóně by se mohli stát vítanými posilami ofenzívy FC Vysočina. Zatímco Marek Jungr na podzim stihl nastoupit hned do jedenácti zápasů, tak Matúš Marcin absolvoval pouhých devatenáct minut na Spartě. V zimním období se oba po nepříjemných zraněních připojí do přípravy týmu.
12.12.Masopust: Chci v kariéře udělat další krok a měřit se s nejlepšímiMiroslav FuksFanoušky FC Vysočina bavil dva a půl roku v nejvyšší soutěži svými křídelními průniky, přesnými centry, překvapivými fintami a maximálním nasazením. O jeho přestupu do větších klubů se začalo spekulovat po prvním vydařeném prvoligovém podzimu, ovšem realitou se jeho odchod za většími fotbalovými výzvami stal až nyní. Jaké jsou pocity Lukáše Masopusta bezprostředně poté, co byl dotažen jeho přestup na sever Čech?
12.12.Lukáš Masopust přestupuje do Baumitu JablonecMiroslav FuksFC Vysočina po dvou letech opouští další skvělý produkt jihlavské mládežnické akademie. Po Theodoru Gebre Selassiem, Janu Kopicovi, Michaelu Rabušicovi, Stanislavu Teclovi či Matěji Vydrovi přerostl sportovní ambice a finanční možnosti klubu jednadvacetiletý krajní záložník Lukáš Masopust. Člen kádru reprezentace U21 se rozhodl přijmout nabídku třetího celku SYNOT ligy - FK Baumit Jablonec.
12.12.Kučera, Blažek, Krpálek a Provázková navštívili ZŠ E.RošickéhoMiroslav FuksNa Základní škole Evžena Rošického v Jihlavě se rodí milá tradice. Stejně jako v závěru loňského roku, tak i letos absolvovali úspěšní sportovci z řad bývalých žáků zajímavou besedu. Zatímco vloni mezi hosty nechyběli fotbalisté Lukáš Masopust, Jan Kopic a Stanislav Tecl, tak v pátek 12. prosince se do své základní školy vrátili záložník Tomáš Kučera, florbalová brankářka Kristýna Provázková a judista Lukáš Krpálek. Čestným hostem celé akce byl legendární gólman Jaromír Blažek.
11.12.Kučera: Dokázali jsme vybřednout z herní a výsledkové krizeMiroslav FuksPrvoligový trenérský nováček Roman Kučera se může pochlubit skvělou bilancí, když ze sedmi utkání na lavičce FC Vysočina dokázal se svým týmem vytěžit 14 bodů. Díky tomuto výraznému bodovému vkladu se jihlavští fotbalisté dostali z nejhoršího a přezimují na 11. příčce velice vyrovnané tabulky. Jak by Kučera stručně zhodnotil podzimní část SYNOT ligy z pohledu FC Vysočina?
11.12.S jakým kádrem FC Vysočina vstoupí do zimní přípravy?Miroslav FuksFotbalisté FC Vysočina do náročné zimní přípravy, kterou vyplní množství zápasů, vstoupí s nebývale širokým kádrem hráčů. Soupiska však bude před odletem na herní soustředění v Turecku zredukována na 20 hráčů do pole a tři gólmany. Z podzimního kádru už vedení klubu nepočítá se čtyřmi hráči, naopak příchod minimálně dvou fotbalistů je na cestě.
10.12.Fotbalisté FC Vysočina sehráli modelový zápasMiroslav FuksPoslední trénink prvního týmu FC Vysočina v letošním roce měl dvojí podobu. Rekonvalescenti měli volno, hráči užšího kádru jej strávili v posilovně a ostatní byli doplnění členy juniorky a fotbalisty po skončení hostování a na umělé trávě v areálu Na Stoupách sehráli modelový duel „žlutí“ vs. „bílí“.
10.12.Za podzimem udělal tečku slavnostní obědMiroslav FuksOficiální završení fotbalové sezóny nejen v FC Vysočina tradičně obstarává oběd či večeře hráčů a realizačního týmu s představiteli vedení klubu. Tečku za rokem 2014 učinil ve středu 10. prosince slavnostní oběd v restauraci Hotelu Gustav Mahler. Jihlavští fotbalisté tak zároveň ukončili dvoutýdenní tréninkový cyklus po posledním prvoligovém kole a zamířili na zimní dovolenou.
8.12.Procházka: Podzimní bilance mne příjemně potěšila a překvapilaMiroslav FuksJuniorský tým FC Vysočina má za sebou nebývale úspěšný podzim. Dlouho okupoval přední příčky tabulky a přes krátkodobý pokles bodového přívalu nakonec přezimuje na lichotivé 6. příce se ziskem 36 bodů. Odpovídá podle trenéra Pavla Procházky tato pozice možnostem týmu? Čekal toto postavení před startem ligy? Je s tímto umístěním spokojen?
5.12.Hlasujte o fotbalistu podzimu!RedakceS koncem fotbalové sezóny na klubovém webu nabízíme tradiční anketu hledající mezi fanoušky odpověď na otázku „Kdo byl nejlepším hráčem FC Vysočina v podzimní sezóně?“. Hlasovací box je umístěn na titulní straně webu ve sloupci pod obrazovkou kanálu Ježour TV. Vybírat můžete z hráčů uvedených na podzimní soupisce, přičemž fotbalisty lze dle vašeho uvážení řadit od 1. do 7. místa. Hlasování bude ukončeno 17. prosince a poté s vítězem ankety přineseme aktuální rozhovor.
5.12.Realizační tým FC Vysočina povede hlavní kouč Luděk KlusáčekMiroslav FuksFC Vysočina byl pod tlakem fotbalových řádů nucen ukončit velmi dobře fungující řešení, kdy prvoligový tým vedl Roman Kučera, a přistoupil ke změně složení trenérského týmu. Jeho hlavou se dnešním podpisem smlouvy stal sedmačtyřicetiletý kouč Luděk Klusáček, kterému bude sekundovat trojice asistentů - Roman Kučera, Marek Zúbek a Milan Bokša. Na lavičce dále usednou kondiční trenér Jan Budějský a trenér gólmanů Jaromír Blažek.
4.12.Podrobné hráčské statistiky podzimu 2014David ZemanPřinášíme vám podrobné statistiky hráčů FC Vysočina za uplynulou podzimní sezónu. Zajímá vás, který hráč byl u nejvíce vstřelených gólů? Který fotbalista byl nejúspěšnější v soubojích? Nebo na koho bylo spácháno největší množství faulů? Zde jsou odpovědi i na tyto otázky.
4.12.Jak si vedli na hostování? Kdo půjde do přípravy?Miroslav FuksŠest kmenových fotbalistů FC Vysočina na podzim hostovalo mimo jihlavský klub v oddílech hrajících na Slovensku, ve Fotbalové národní lize nebo v jedné ze dvou třetích lig. Sportovního manažera Josef Jinocha jsme oslovili s žádostí o zhodnocení jejich podzimních angažmá a ohledně jejich další perspektivy působení v FC Vysočina.
3.12.Josef Vrzáček: Úspěšný podzim byl zásluhou celého týmuMiroslav FuksPodzim byl z pohledu staršího dorostu FC Vysočina nebývalé úspěšný. Výběr U19 se od prvních kol usadil na špičce tabulky, ve 23 zápasech pouze třikrát prohrál a dle zatím neúplné tabulky extraligy by měl skončit nejhůře na páté pozici s maximálně dvoubodovým odstupem na 2. příčku! Čekal před startem ligy trenér Josef Vrzáček, že jeho tým bude náležet mezi elitu nejvyšší soutěže? Čím si tuto úspěšnost vysvětluje?
2.12.Program zimní přípravy FC VysočinaMiroslav FuksNedělní zápas proti Spartě nepředstavoval pro fotbalisty FC Vysočina tečku za letošním fotbalovým rokem. Prvoligový tým totiž bude pokračovat v tréninkovém procesu až do středy 10. prosince. Na hráče čeká posilovna, spinning, hokejbal a důkladná regenerace s důrazem na doléčení šrámů a zranění.
Další stránky
12>>
 
Historie
Aktuálně

Nákup permanentek KROK ZA KROKEM

O půlnoci z 12. na 13. července odstartuje na portálu https://www.upfan.io/ prodej permanentek na nový soutěžní ročník. Protože se jedná o zbrusu novou spolupráci, nabízíme vám návod, jak krok za krokem pořídit permanentní vstupenku. A to v několika variantách. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu