Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2022 vyšly tyto články:

21.12.Míra Tureček: Stále na sobě pracuji a snažím se zlepšovatMiroslav FuksČtyřiadvacetiletý střední záložník Miroslav Tureček do Jihlavy přišel v létě 2020 z působení ve slovenské Seredi. Tento zlínský odchovanec se rychle etabloval v týmu a postupně se stal nedílnou součástí základní sestavy. Ve vánočním týdnu jsme jej oslovili s žádostí o rozhovor nejen na fotbalové téma.
19.12.S Jindřichem Březinou nejen o ocenění pro trávník či o výměně umělkyMiroslav FuksFotbalový klub netvoří pouze hráči nebo trenéři jednotlivých týmů. Jeho důležitou a nedílnou součástí představují zaměstnanci klubu, kteří se fotbalistům snaží vytvářet co nejlepší zázemí pro jejich sportovní růst. O ohlédnutí za skončeným rokem 2022 jsme požádali Jindřicha Březinu, dlouholetého technického manažera FC Vysočina Jihlava.
16.12.Michal Vávra: Vnímáme velkou zodpovědnost za vývoj hráčů Miroslav FuksVelmi turbulentní podzim má za sebou trenér Michal Vávra. Odchovanec Ledče nad Sázavou, který prošel mládeží Slavie Praha, byl členem širšího kádru FC Vysočina v letech 2004 až 2006 a jeho nadějnou hráčskou dráhu utnulo zranění kolene, se v závěru sezónu posunul z lavičky mladšího dorostu U16 na pozici asistenta kouče ligového „áčka“.
15.12.Josef Morkus: Zásadní faktor úspěchu U19 vidím ve výborné atmosféře v týmuMiroslav FuksNa klubovém webu postupně prezentujeme rozhovory s trenéry našich dorosteneckých i žákovských týmů. Určitě však nemůžeme opomenout hodnotící komentář za podzimem ze strany jejich nadřízeného - Josefa Morkuse, manažera FKM Vysočina a člen představenstva FC Vysočina.
13.12.Podzimní dívčí hodnocení: WU15 – Michaela RyšaváMiroslav FuksV rámci série materiálů, které se ohlíží za podzimními výkony a výsledky mládežnických týmů FC Vysočina, nyní nabízíme pohled na starší žákyně WU15, které působí v nejvyšší soutěži své kategorie - 1. lize starších žákyň Čechy. Z 12ti utkání získaly pouhé tři body a umístily se na předposlední 9. příčce.
11.12.Podzimní žákovské hodnocení: U12 – Jakub PavlasMiroslav FuksV rámci série materiálů, které se ohlíží za podzimními výkony a výsledky mládežnických týmů FC Vysočina, nyní nabízíme pohled na mladší žáky U12, kteří působili v nejvyšší soutěži své kategorie SpSM-JIH. Z 15ti utkání získali velmi dobrých 34 bodů a umístili se na 4. příčce.
8.12.Podzimní žákovské hodnocení: U15 – Pavel Benda a Pavel TvarůžekMiroslav FuksV rámci série materiálů, které se ohlíží za podzimními výkony a výsledky mládežnických týmů FC Vysočina, nyní nabízíme pohled na starší žáky U15, kteří působí v nejvyšší soutěži své kategorie MSŽL. Z 16ti utkání vybojovali 28 bodů a umístili se na 6. příčce.
7.12.Podzimní žákovské hodnocení: U14 – Tomáš KaplanMiroslav FuksV rámci série materiálů, které se ohlíží za podzimními výkony a výsledky mládežnických týmů FC Vysočina, nyní nabízíme pohled na starší žáky U14, kteří působili v nejvyšší soutěži své kategorie MSŽL. Z 16ti utkání získali 20 bodů a umístili se na 7. příčce.
5.12.Petr Kuchta: Představoval bych si více bodů na našem kontěMiroslav FuksZatímco předchozí tři sezóny dorostenci FC Vysočina povětšinou marně bojovali o postup z MSDL do I. ligy, neboť proti bylo covidové storno sezóny, tak v aktuálním ročníku mají naši mladíci jiné starosti. V druhé nejvyšší soutěži totiž působí „béčka“ Vysočiny – U18 a U16 a mají jednoznačný záchranářský cíl. O podzimních bojích staršího dorostu jsme si povídali s trenérem týmu Petrem Kuchtou.
4.12.Podzimní dívčí hodnocení: starší dorostenky - Petr BenediktMiroslav FuksV rámci série materiálů, které se ohlíží za podzimními výkony a výsledky mládežnických týmů FC Vysočina, nyní nabízíme pohled na dorostenky WU18, které působí ve 2. lize dorostenek pro Čechy. Z 11ti utkání získaly plný počet 33 bodů a přezimují na skvělé 1. příčce!
2.12.Jak fotbalisté strávili mezidobí a co je čeká v zimní přípravě?Miroslav FuksFotbalisté FC Vysočina si včera naposledy společně zatrénovali a nastoupili na zaslouženou dovolenou. Odpočívat však nebudou dlouho. Zanedlouho se vrhnout na plnění individuálních tréninkových plánů, aby byli stoprocentně nachystaní na start zimní přípravy. První tým se znovu sejde v pondělí 9. ledna 2023, čímž se rozběhne náročný zimní blok s množstvím tréninků a zápasů.
1.12.Podzimní dorostenecké hodnocení: U17 – Ivan ČermákMiroslav FuksV rámci série materiálů, které se ohlíží za podzimními výkony a výsledky mládežnických týmů FC Vysočina, nyní nabízíme pohled na mladší dorostence U17, kteří nastupují v nejvyšší soutěži. Mezi elitou přezimují na 11. příčce se ziskem 16 bodů.
 
Historie
Aktuálně

U17: Smolná porážka v Brně

Jihlavští mladší dorostenci nedokázali udržet slibný výsledek z prvního poločasu se silnou Zbrojovkou Brno a odváží si tak krutou porážku 3:2 (2:1). Za Vysočinu se trefil Karel Jančok a z penalty Dominik Holec. Vysočině tedy po 8. kole náleží poslední místo v tabulce nejvyšší ligy mladšího dorostu. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu