V září 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
1.9.Hlasujte pro Hráče měsíce srpna 2015!Miroslav FuksNa webu FC Vysočina můžete podruhé vybírat „Hráče měsíce“! Aktuálně hledejte tohoto nejlepšího hráče z jihlavského kádru za měsíc srpen, přičemž s tímto fotbalistou následně přineseme aktuální rozhovor. Připomínáme, že za červenec byl vaší jedničkou gólman Jan Hanuš.
2.9.Nenechte si ujít Den fanoušků FC Vysočina!Miroslav FuksFC Vysočina připravil velmi příjemné zpestření reprezentační fotbalové přestávky a prvního školního týdne pro všechny malé i velké příznivce klubu! Ve čtvrtek 3. září bude areál FC Vysočina od 17:00 hodin hostit "Den fanoušků FC Vysočina", který nabídne celou řadu lákadel! Rozhodně byste si tuto akci pro celou rodinu neměli nechat ujít!
2.9.Mešanović, Kryštůfek a Hanuš žáky přivítali ve školním roceMiroslav FuksŽáci a žákyně páté a šesté sportovně zaměřené třídy při ZŠ Evžena Rošického v Jihlavě se dnes, druhý den školního roku, dočkali velkého překvapení. Bez varování je navštívila trojice fotbalistů FC Vysočina - gólman Jan Hanuš, útočník Muris Mešanović a stoper Lukáš Kryštůfek.
2.9.Kdo zvítězil ve fotosoutěži "Vezmi FC Vysočina na dovolenou"?Miroslav FuksS koncem prázdnin je na místě vyhodnocení tradiční letní fotosoutěže "Vezmi FC Vysočina na dovolenou"! Na klubový e-mail nakonec dorazil pouze pět snímků, kterým však nechyběla originalita či zajímavost. Na výběru oceněných snímků se společně s marketingovým oddělením klubu podílela trojice hráčů Jan Hanuš, Lukáš Kryštůfek a Muris Mešanović. Jaké zvolili pořadí?
2.9.Fandím! - Z lásky ke sportuRedakceČeská televize a ČT sport spustili nový projekt na podporu českého fotbalu, Fandím! Jeho cílem je napomoci tomu, aby se fenomén fotbalového fandění vymanil z klišé založených na excesech jednotlivců, a na stadiony i k obrazovce přivedl ještě více lidí.
3.9.Den fanoušků FC Vysočina se vydařil!RedakceAreál stadiónu v Jiráskově ulici dnes podvečer hostil obnovenou premiéru "Dne fanoušků FC Vysočina". Nabídl celou řadu lákadel, které oslovily zhruba čtyři stovky účastníků všeho věku! Někdo přišel zapsat syna ročníku 2010 do přípravky, mnohé lákal Den otevřených dveří stadiónu, fanoušci si nenechali ujít autogramiádu týmu a zajímavou besedu s vedením klubu a své příznivce si našla skupina Pepíno Band.
4.9.Klusáček: Věřím, že poslední facka padla na úrodnou půduMiroslav FuksFotbalistům FC Vysočina dnes skončil dvoutýdenní tréninkový cyklus bez ligových zápasů, který umožnila probíhající reprezentační pauza. Od pondělí už jihlavský tým najede na běžný režim před ligovým duelem v Olomouci, ovšem ještě předtím jsme o aktuální rozhovor požádali trenéra Luďka Klusáčka.
4.9.Juniorka se výhry nedočkala ani na šestý pokusJIH - BRN 1:2, 6.kolo | juniorskaliga.cz - Petr JindraJuniorský tým FC Vysočina i po šestém kole čeká na premiérovou výhru ve své soutěži. S Brnem jednoznačně sahal po výhře, ovšem nakonec skončil po prohře 1:2 (0:1) bez bodu. Naši mladíci utpěli čtvrtou porážku v řadě a zároveň třetí v poměru 1:2. Jedinou jihlavskou branku tentokrát zaznamenal Patrik Demeter.
7.9.U19: Nešťastná prohra ve ZlíněZLN - JIH 3:2, 8.kolo | David ZemanStarší dorost U19 se na půdě Zlína dostal v první půli do dvoubrankového vedení po gólech Smejkala a Šimončiče. Ve druhé půli Zlín zabral a po dvaceti minutách hry srovnal. Zlín nakonec utkání otočil, když v 96. minutě rozhodčí odpískal velice spornout penaltu a domácí hráč ji proměnil. Konečný stav tak byl 3:2 (0:2) pro domácí.
7.9.U17: S Karvinou berou tři bodyJIH - KAR 3:1, 5.kolo | David ZemanPrvní půle utkání mladšího dorostu s Karvinou skončila smírně, když se oba celky dokázaly jednou prosadit. Ve druhé půli ale už střílela pouze Vysočina. Nejprve se prosadil Šteffl a po něm Janoušek. Poté už se do konce utkání nic nezměnilo a konečný stav tak byl 3:1 (1:1).
7.9.Hanuš: Ve středu se chci zapojit do tréninkuMiroslav FuksDruhý díl ankety fanoušků FC Vysočina, která na webu hledá „Hráče měsíce“, poznal stejného vítěze. Stejně jako za červenec, tak i za srpen zvítězil gólman Jan Hanuš. I druhé místo bral stejný fotbalista – krajní záložník Augusto Batioja. Změna nastala pouze na 3. příčce, kde Murise Mešanoviće nahradil středopolař Marek Jungr. Po měsíci vám tak znovu přinášíme rozhovor se strážcem jihlavské branky.
7.9.U16: Domácí remíza s KarvinouJIH - KAR 1:1, 5.kolo | Miroslav FuksMladší dorost U16 si po dvou vítězství připsal premiérovou remízu v tomto soutěžním ročníku. Tým kouče Kuchty sehrál zajímavý a vyrovnaný duel proti Karviné, v němž ve druhém dějství na konečných 1:1 vyrovnal Jiří Janoušek.
7.9.Podpořte FC Vysočina v Olomouci!RedakceOd nové sezóny jsou výjezdy na venkovní utkání organizovány přímo klubem. Pro fanoušky, kteří si chtějí užít atmosféru výjezdu, se ale nic zásadního nezměnilo. V 6. kole FC Vysočina čeká velice důležité utkání v Olomouci, které je na programu v sobotu 12. září od 17:00 hodin. Sraz nahlášených fanoušků je stanoven na 13:15 u hospůdky Na Růžku, která se nachází vedle areálu Na Stoupách.
9.9.Lukáš Kryštůfek: Chci se stát stabilním článkem sestavyMiroslav FuksDůrazný a rychlý stoper, dobrý hlavičkář, pracovitý produkt mládežnických týmů FC Vysočina, který v konkurenci zkušených stoperů postupně získává stabilní místo v základní sestavě a už si připsal přes dvě desítky startů v nejvyšší soutěži. Řeč je samozřejmě o humpoleckém odchovanci Lukáši Kryštůfkovi, kterého jsme požádali o profilový rozhovor.
10.9.FC Vysočina čeká důležitý duel v OlomouciOLO - JIH 2:1, 6.kolo | Miroslav FuksSYNOT liga po třítýdenní reprezentační pauze znovu naplno roztáčí svá kola. To šesté přisoudilo FC Vysočina duel na půdě tradičního ligového účastníka, přesto aktuálně nováčka soutěže – Sigmy Olomouc. Utkání momentálně 15. a 14. celku tabulky logicky nese punc velké důležitosti. Jihlavský tým se z Hané určitě nebude chtít vracet s prázdnou.
11.9.Pořiďte si originální hraný dres FC Vysočina!Miroslav FuksFC Vysočina po dlouhé odmlce nabízí aukci hraných dresů svého prvoligového týmu! Fanouškům za velice výhodných podmínek nabízí přes šedesát originálních dresů, které je možné zakoupit za částky od 400 do 700 Kč! Máte jedinečnou šanci získat nejen klasické žluté dresy svých oblíbených hráčů FC Vysočina, ale též dresy netradiční určené pro venkovní duely v barvě bílé a šedé! Aukce probíhá na webu sportovniaukce.cz do středy 16. září 2015.
12.9.U19: Brno si z Jihlavy odváží tři bodyJIH - BRN 0:2, 9.kolo | David ZemanTrochu smolné utkání odehrál starší dorost U19 s Brnem. Po bezbrankové první půli přišly ve druhém poločase dva vlastní góly do sítě Vysočiny a Zbrojovka si tak po výsledku 0:2 (0:0) odváží všechny tři body.
12.9.Vysočina v Olomouci sahala po vyrovnání, nakonec těsně podlehlaOLO - JIH 2:1, 6.kolo | Miroslav FuksVysočina v důležitém utkání dvou sousedů v tabulce v Olomouci neuspěla a připsala si třetí porážku v řadě. A třetí s nejtěsnějším jednobrankovým rozdílem. Nervózní a vyrovnaný duel rozhodla pasáž mezi 56. a 60. minutou, kdy domácí dvakrát skórovali. Muris Mešanović dokázal poměrně brzy snížit, jenže jihlavské příležitosti při standardních situacích kýžené vyrovnání nepřinesly. Sigma tak vydřela první výhru v sezóně.
12.9.Luděk Klusáček: Bodu jsme byli blízko, nemáme však nic OLO - JIH 2:1, 6.kolo | Miroslav FuksSigma Olomouc v tomto zápase byla k poražení. Jenže fotbalisté FC Vysočina její nervozity nevyužili a po nepřesvědčivém výkonu na Andrově stadiónu 2:1 podlehli. Jihlavské ofenzivní vzepjetí v závěrečné desetiminutovce alespoň vyrovnání nepřineslo. Jak se zápas líbil trenérovi Luďku Klusáčkovi?
14.9.Nabízíme řadu možností, jak získat vstupenky na Duklu Praha!JIH - DUK 2:2, 7.kolo | Miroslav FuksPřed FC Vysočina je obrovsky důležitá bitva! V pátek 18. září od 18 hodin nastoupí jihlavští fotbalisté proti tradičně silné Dukle Praha. Přijďte svůj mančaft podpořit a staňte se dvanáctým hráčem v boji o vítězství! Na utkání je k dispozici dostatek vstupenek, přičemž vám nabízíme hned několik možností, jak je pohodlně zakoupit.