18.10.2010, Miroslav Fuks

FC Vysočina přijímá opatření

FC Vysočina přijímá opatřeníVedení FC Vysočina Jihlava přistoupilo k personální změně v obsazení trenérských postů v „A“ týmu. Hlavního kouče Luboše Urbana a asistenta Daniela Šmejkala nahradí současný trenér juniorky Josef Vrzáček a asistent Tomáš Jansa ve spolupráci se sportovním manažerem Josefem Jinochem. Vedení klubu zároveň řeší obsazení uvolněné pozice trenéra juniorky.

 

"Chtěl bych poděkovat odcházející dvojici za spolupráci a vážím si toho, že jsem mohl poznat i jejich lidské vlastnosti. Představenstvo ve spolupráci se sportovním úsekem o tomto kroku rozhodlo po důkladné analýze a vyhodnocení alternativních variant. Uvědomujeme si vážnost situace a proto je úkol našeho prvního týmu v posledních třech podzimních kolech jasný - získat maximální počet bodů. Tato změna potvrzuje důležitost a odhodlání celého klubu splnit společný cíl,“ uvedl Jiří Pech, předseda představenstva FC Vysočina.

Zanedlouho šestačtyřicetiletý Josef Vrzáček si premiéru v roli hlavního kouče ligového celku odbude v neděli od 10.15 hodin v Hlučíně. V FC Vysočina působí již od roku 1998, kdy působil u dospělého "B" týmu a obou ligových dorostů. Od léta 2003 začal sbírat první zkušenosti v kabině „áčka“, neboť byl jmenován asistentem kouče Romana Pivarníka, jímž zůstal i později po boku Jaroslava Netoličky a to do června 2004. Od ledna 2005 nastoupil jako trenér k „B“ týmu a působil v něm do léta 2006. Tehdy se vrátil k prvnímu týmu a přijal roli asistenta trenéra Milana Bokši. V ní setrval i později vedle lodivodů Luboše Zákostelského a poté i Karola Marka až do léta 2009. Po příchodu dvojice Luboš Urban – Daniel Šmejkal k prvnímu týmu opět zakotvil u třetiligové juniorky.

 
Aktuálně

Chcete prodloužit permanentku? Permici uchovejte pro příští ročník!

Jeden fotbalový ročník se chýlí ke konci, ale druhý se pomalu začíná chystat! Pokud hodláte být nadále věrní FC Vysočina, tak se rozhodně nezbavujte stávajících plastových permanentních, VIP nebo volných karet! Permice na FORTUNA:NÁRODNÍ LIGU Vám rádi prodloužíme on-line nebo v kanceláři v sídle klubu. Další informace o prodeji permanentek pro... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu