24.01.2011, Fanklub

Fanklub volil svého předsedu

Fanklub volil svého předseduV sobotu se v salonku restaurace U Švejka uskutečnila schůze Fanklubu FC Vysočina, jejíž hlavní náplní byla volba předsedy a vytyčení cílů Fanklubu. Na úplném začátku proběhlo shrnutí uplynulého půlroku, to se neslo v duchu hodnocení jednotlivých bodů. Například u výjezdů panuje spokojenost s tím, že se nám podařilo vyjet na každý soutěžní zápas, ale na druhou stranu vnímáme, že by nás mělo jezdit daleko více.

 

A právě proto se zvýšení počtu lidí na výjezdech stalo jedním z cílů, který jsme si vytyčili pro další období, protože v jarních vyrovnaných bojích bude velice důležitá podpora našeho týmu. Zároveň patří velký díky všem, kdo s námi vyrazili. S tím souvisí i naše další meta, a to zlepšení komunikace v kotli, tvorba choreí a tím i podpoření celkové atmosféry na domácích zápasech. Zároveň si i uvědomujeme, že důležitou součástí správně fungujícího Fanklubu by mělo být i aktualizování webových stránek. Důležitým prvkem je i růst Fanklubu a zkvalitnění procesů probíhající v něm.

Následovala volba předsedy, který se stal tváří a symbolem těchto změn. Po hlasování, do kterého se zapojili všichni přítomní členové Fanklubu, byl do této pozice zvolen David Zeman, který následně vyslovil návrh na své dva místopředsedy, Milana Flašku a Roberta Pavlíka ml., kteří byli hlasováním do těchto pozic schváleni členy Fanklubu. David řekl ke svému zvolení: “Děkuji za důvěru a věřím, že za pomoci nás všech se zase posuneme dále. Dnes má fanklub 70 členů a rozhodně to není číslo, které by pro nás bylo cílové a dále budeme pracovat na tom, aby nás bylo více a měli jsme pro naše členy nejlepší podmínky.“

Věříme, že se jim vytyčené cíle podaří naplnit a při domácích, ale i venkovních zápasech našeho týmu to bude cítit.

David Zeman předává cenu po skončení poločasové soutěže.

 
Aktuálně

Křivánek, Matulka a Martin Pavlík míři na hostování v MSFL

Trojice perspektivních odchovanců Akademie FC Vysočina míří na podzimní hostování v MSFL. Cenné zkušenosti v třetiligových duelech budou sbírat krajní obránce či záložník Martin Pavlík (roč. 1999) ve Velkém Meziříčí, křídelník nebo útočník Radek Křivánek (roč. 2000) ve Vyškově a také křídelník Radek Matulka (roč. 1999), jenž pokračuje v působení v... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Dnes v 18:00
FC Vysočina Jihlava
SK Líšeň
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu