27.06.2024, Miroslav Fuks

Fotbalisté FC Vysočina završí druhý týden přípravy duelem s Líšní

Fotbalisté FC Vysočina završí druhý týden přípravy duelem s LíšníPřed fotbalisty FC Vysočina je tečka za druhým týdnem letní přípravy. V sobotu 29. června ji obstará zápasová konfrontace proti dalšímu druholigovému sokovi, kterým po Chrudimi bude Líšeň. Duel proti brněnskému klubu vypukne v 11:00 hodin na hřišti v Hrušovanech nad Jevišovkou.

 

Zatímco Jihlava nastoupí do svého druhého letního utkání, tak Líšeň za stejné období stihla odehrát už tři zápasy. Tým trenéra Milana Valachoviče se na úvod smírně bezbrankově rozešel s exligovým Zlínem, následně v rámci oslav 100. výročí založení klubu remizoval 2:2 s Baníkem Ostrava a ve středu si poradil s rakouským druholigovým Hornem na jeho trávníku v poměru 2:5.

Vysočina na startu letního bloku rozstřílela Chrudim 4:0, když do hry nasadila dvě odlišné jedenáctky. Plánujete stejný krok i o týden později? „Ano, máme v přípravě dostatek hráčů na to, abychom síly rozložily na dvě sestavy. Navíc jsou kluci až na levého obránce Farku zdraví. Zatím s námi trénují všichni testovaní fotbalisté a zúžení kádru plánujeme zhruba 14 dnů před prvním mistrákem. Je jasné, že se budeme muset vyrovnat s některými odchody. Zároveň pracujeme na posílení nejen útoku i středu obrany,“ upozornil kouč David Oulehla.

Jakou náplň měl druhý tréninkový týden? Byl jste spokojen s výsledky hráčů v rámci pondělních funkčních a diagnostických testů na Fakultě tělesné výchovy a sportu v Praze? „Dopoledne pracujeme na vytrvalostní a kondičně-silové složce. Odpoledne se primárně věnujeme taktickým tréninkům. Cílem samozřejmě je, aby nás každý trénink posunul o kousek dál. Do toho ordinujeme spoustu individuálních tréninků. Jak silových, tak i herně-taktických. Co se týče uskutečněných testů, tak jejich výsledky dosud nemáme. Každopádně naše spokojenost nemůže být úplná, protože na fakultě nefungoval jeden z přístrojů pro měření vytrvalosti prostřednictvím běžeckého testu. Zvažujeme, zda jej v Praze absolvujeme ještě jednou nebo tento test provedeme vlastními silami a měřícími nástroji,“ upřesnil trenér FCV.

Sobotní přípravné utkání budete moci sledovat živě na Youtube díky přenosu TV StarMedia.

 
Související
Aktuálně

Generálka na ligový start nabídla dva rozdílné poločasy

FC Vysočina sehrál v generálce na ligový start duel dvou rozdílných poločasů. Zatímco v tom prvním byl 12. celek II. rakouské ligy lepším týmem a získal vedení 2:0, tak v tom druhém Jihlava zabrala a díky dvěma trefám Michala Záhradnika v závěru vybojovala alespoň bod. SV Stripfing/Weiden se každopádně představil jako silný soupeř a ideální test... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu