18.08.2007, Miroslav Fuks

Gebreselassie dodatečně nominován!

Gebreselassie dodatečně nominován!Theodor Gebreselassie byl dodatečně nominován do české jedenadvacítky pro přátelské mezistátní utkání ve Skotsku, které bude sehráno v úterý 21. srpna od 19:30 hodin ve Falkirku. Trenér Vítězslav Lavička po dohodě s kluby nevzal do Skotska Suchého a Jandu ze Slavie a Šimůnka z Wolfsburgu. Místo nich se na srazu objeví právě Gebreselassie a dále Dočkal z SK Kladno a Pazdera ze Zlína. „Theoše“ jsme požádali o aktuální rozhovor.

 
Kdy jsi se tuto novinku dozvěděl?

V pátek mi volal přímo trenér Lavička, že mne dodatečně posunul do nominace?

Na jaký post s tebou počítá?

Nespecifikoval mi, jestli jedu jako stoper, krajní bek či defenzivní záložník. To se snad dozvím na srazu. Já jsem hlavně hrozně rád, že jsem se nominace dostal a že se poprvé podívám do Británie. Doufám, že si přitom připíši i premiérový reprezentační start a v jedenadvacítce se udržím!

Sraz je už v neděli podvečer. Jak to skloubíš se zápasem v Hradci?

S největší pravděpodobností ihned po utkání vyrazím do Prahy na místo srazu.

Uvědomuješ si, že jsi první český fotbalový reprezentant tmavé pleti?

Asi to tak bude. Někdo přeci musí být první (smích).

 
Aktuálně

U17: Smolná porážka v Brně

Jihlavští mladší dorostenci nedokázali udržet slibný výsledek z prvního poločasu se silnou Zbrojovkou Brno a odváží si tak krutou porážku 3:2 (2:1). Za Vysočinu se trefil Karel Jančok a z penalty Dominik Holec. Vysočině tedy po 8. kole náleží poslední místo v tabulce nejvyšší ligy mladšího dorostu. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu