M-soft
 
15.11.2014, Jihlavské listy - Ladislava Brabencová

Hanuš: Moje žena vaří skvěle, do kuchyně se jí nepletu

Hanuš: Moje žena vaří skvěle, do kuchyně se jí nepletuPáteční Jihlavské listy přinesly netradiční rozhovor s šestadvacetiletým gólmanem FC Vysočina Janem Hanušem. V kompletním znění ho přetiskujeme.

 

Co vás jako první upoutá na ženě?
Přeci to, co na ní nejdříve spatřím! Moji vyvolenou jsem poprvé uviděl zezadu, tudíž to bylo její pozadí a nohy. Vzhled nepochybně upoutá každého a je důležitý. Poté však musí zaujmout další vlastnosti. U mé manželky to byl smysl pro humor, výrazná inteligence, společná konverzační témata či zájmy.

Máte tip jak zaujmout ženu?
Vždy jsem se snažil být svůj, než abych využíval nějakých triků. Když bylo třeba, tak jsem sázel na úsměv.

Co vás na opačném pohlaví nejvíc vytáčí?
Nemám rád řešení a omílání témat a problémů, které jsou z mužského hlediska podružné a nedůležité. A vadí mi zdlouhavé nakupování.

Měnil byste se ženami?
Určitě ne. Chlapem jsem rád.

Kdy jste naposledy někomu vyznal lásku?
Nedávno své manželce. Nezůstávám však jen u slov. Své milované se lásku a vděk snažím projevovat i činy – různými překvapeními, dárky nebo výlety.

Co vy a domácí práce?
Od té doby, co žijeme ve společné domácnosti, tak jsem se v tomto směru dost zlepšil. Pomáhám, jak mi to jen energie, čas či schopnosti umožní.

Zvládl byste uvařit nedělní oběd – co by to bylo?
Zvládl bych přírodní kuřecí prsíčka s jakoukoli přílohou. Moje žena naštěstí vaří skvěle, tudíž se jí raději do kuchyně nepletu.

O jakém povolání jste coby kluk snil?
Pamatuji si, že někdy v první třídě jsme měli namalovat, čím bychom chtěli být. Já jsem sebe nakreslil jako herce. Později, jak jsem stále více propadal fotbalu, tak jsem se upnul ke snu stát se profesionálním fotbalistou. Jsem šťastný, že se mi to podařilo.

Bez čeho byste si neuměl představit život?
Bez své rodiny, fotbalu a dobrého jídla.

Jaká by byla vaše tři přání, kdybyste chytil zlatou rybku?
Přál bych si zdraví, štěstí a spokojenost pro všechny moje blízké. Zapomenout nemohu ani na moji touhu po naplnění fotbalových snů.

Jaký byl váš největší úlet?
Asi jako každý teenager jsem na diskotékách testoval účinky alkoholu. Moc úletů jsem si ale neprožil. Ale mohu připomenout módní přehlídku Osmana Laffity, kde jsem předváděl jeho novou kolekci spolu se Simonou Krainovou, což bylo příjemné, ale bohužel tento zážitek přebyly těsné kalhoty o velikosti XS a tuna make-upu.:)

Při čem si nejvíc odpočinete?
Při vrcholovém sportování často zůstávám u pasivního gaučingu s manželkou a naším králíčkem u televize s dobrým filmem. Pokud chci relaxovat, tak poslouchám hudbu, jdu na koncert nebo do kina.

Jak by měla vypadat vaše ideální dovolená?
Letní dovolená je u fotbalistů velmi krátká a následuje bezprostředně po náročné jarní sezóně. Je tedy jasné, že při ní dobíjím baterky a toužím po odpočinku v teple u čistého moře, na krásné pláži a s konzumací dobrého jídla a pití.

Které místo na Vysočině máte nejraději?
Na Vysočinu jsem se za I. ligou přestěhoval před dvěma a půl lety. Její krásy objevuji pomalu a postupně. Ostatně, režim profesionálního sportovce mi ani nic jiného neumožňuje. Času je opravdu málo. Do přírody to nemáme daleko, protože bydlíme v sousedství příjemného prostředí staré Plovárny.

Kterou vlastnost považujete za nejdůležitější?
Z vlastní zkušenosti vím, že nejdůležitější je upřímnost. Podle mne by mělo platit pravidlo „co na srdci, to na jazyku“.

Jaké je vaše životní motto?
Když si člověk něco hodně přeje a jde si za tím, tak se mu to splní.

  • rozhovor byl otištěn v Jihlavských listech dne 14.11.2014

 
Aktuálně

Vydejte se s námi na cestu zpět mezi elitu! Pořiďte si permanentku!

FC Vysočina po šesti letech opustil českou elitní fotbalovou společnost. Zároveň však odstartoval roční cestu, na jejímž konci by měl být návrat do nejvyšší soutěže! Vyrazte na ni společně se svým klubem! Nenechte si ujít žádnou z jejích patnácti domácích zastávek! Pořiďte si zvýhodněnou permanentku, získejte své místo na tribuně a podpořte tak... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu