03.06.2014, Miroslav Fuks

Kádr FC Vysočina hlásí první změny a novinky

Kádr FC Vysočina hlásí první změny a novinkyKonec fotbalové sezóny a letní přestávka před startem přípravy na nový ročník je ve všech klubech ve znamení prodlužování hráčských smluv, návratů z hostování a přestupových jednání. Nejinak je tomu i v FC Vysočina. Nyní vám přinášíme první várku změn a novinek z jihlavského prvoligového kádru.

 

Fotbalová Vysočina v uplynulém ročníku prožila dvě zcela rozdílné sezóny. Zatímco po podzimu byla na poslední sestupové příčce, tak jarní bilance tým posunula na čtvrtou pozici za nejsilnější a nejbohatší české kluby. Přitom o tento výsledkový obrat se postarali stejní hráči, kteří jihlavský dres oblékali i na jaře. Naplnila se tak důvěra vedení klubu ve stávající fotbalisty. Potvrdilo se, že rázný řez do kádru v zimě nebyl nutný a nesporně kvalitní tým potřeboval důvěru a oživení.

„Náš sportovní management intenzivně pracuje na podobě kádru pro nadcházející ročník SYNOT ligy. Jsme rádi, že jsme se s řadou hráčů domluvili na prodloužení jejich kontaktů, na druhou stranu nás mrzí, že někteří členové širšího kádru před naší nabídkou preferují snahu nalézt zahraniční angažmá. Je logické, že v návaznosti na tyto předpokládané odchody činí sportovní vedení klubu kroky k doplnění a posílení kádru. To se bude odvíjet i od výsledku jednání o prodloužení jihlavského působení Adama Jánoše a Jana Mikuly. I proto je zatím jedinou potvrzenou novou tváří v kádru dvacetiletý krajní záložník a kapitán juniorky Jakub Fulnek. Další novinky z kádru lze očekávat na konci tohoto týdne,“ informoval Miroslav Fuks, tiskový mluvčí FC Vysočina.

Prodloužení smluv:

Jaromír Blažek, Tomáš Marek, Václav Koloušek a Ondřej Šourek – prodloužili hráčskou smlouvu minimálně o rok.
Tomáš Josl – klub nevyužil opci na prodloužení smlouvy, neboť hráč projevil zájem nalézt zahraniční angažmá.
Karol Karlík – hráči byla nabídnuta nová smlouva, ale ten projevil zájem nalézt zahraniční angažmá.
Petr Tlustý a Muris Mešanović – klub s hráči jedná o prodloužení hráčských smluv.

Fotbalisté na hostování:

Michal Vepřek (Sigma Olomouc) – klub se rozhodl neuplatnit opci na jeho přestup a hráč se vrátil do Olomouce.
Jan Mikula (Slavia Praha) – probíhají jednání o jeho setrvání v Jihlavě.
Adam Jánoš (Sparta Praha) – probíhají jednání o pokračování hostování v FC Vysočina.
Arnold Šimonek (Manisaspor), Jan Kliment (Banská Bystrica), Lukáš Kryštůfek (Vlašim), Jakub Teplý (Ústí nad Labem) a Jindřich Kučera (Žďár nad Sázavou) – hráči se vrátí z hostování do letní přípravy FC Vysočina, která odstartuje dne 18. června.

Nové posily:

Jakub Fulnek – přeřazen z juniorky.

 
Aktuálně

Podzimní úsilí nebylo marné – juniorka bude hrát MSFL!

Skvělá podzimní jízda juniorky FC Vysočina divizní skupinou D nepřijde díky koronaviru na zmar! Tým trenéra Michala Kadlece dnes byl zařazen do losování MSFL. Přispěl k tomu fakt, že z II. ligy sestupující Vítkovice pro soutěžní ročník 2020/21 přihlásily pouze Divizi. Náš záložní tým se do třetí nejvyšší soutěže vrací po osmi letech, když toho... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu