30.10.2013, Miroslav Fuks

Přípravka U7 odehrála svůj první turnaj!

Přípravka U7 odehrála svůj první turnaj!Benjamínci FC Vysočina narození v roce 2007 s obrovským nadšením odehráli svůj první fotbalový turnaj! Tým U7 vedený trenérem Radkem Nápravníkem a asistentkou Michaelou Ryšavou se v sobotu 26. října zúčastnili turnaje „Klokan Cup 2013“. Bohemians 1905 jej uspořádali na hřišti v Kolovratech u Prahy.

 

Celkem 10 týmů (m.j. Sparta Praha, Baník Ostrava, České Budějovice, Dukla Praha, Bohemians 1905) se střetlo systémem každý s každým, přičemž jeden zápas trval 15 minut. Jihlavský tým nakonec po vyčerpávajícím a nadšeném boji hráčů, ale i jejich fanoušků, skončil na krásném 7. místě.

V brance výborně chytal Andreas Kadlec a v poli se prostřídali Michal Sedláček, Darek Hlaváčik, Ondra Stratil, Samuel Barták, Matyáš Jungr, Adam Foit, Radek Šmarda, Honzík Matuška, Honzík Doležel a Tomáš Budík. Všichni malí fotbalisté si ze svého prvního turnaje odvezli památeční medaili, drobné dárečky a dokonce získali svůj první pohár! Zároveň se tak výborně rozloučili s podzimní venkovní sezónou.

  • fotogalerii z turnaje naleznete ZDE

 
Aktuálně

Vysočinu čeká tečka za podzimem – v sobotu v exilu Viktorie Žižkov

Fotbalisté FC Vysočina se s pořádně protaženým fotbalovým podzimem rozloučí na půdě Viktorie Žižkov. Jihlavští mladíci proti jednomu z favoritů FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nastoupí v sobotu 5. prosince od 13:30 hodin v jeho dočasném exilu - na stadionu SK Prosek, neboť žižkovský stadión prochází rekonstrukcí. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu