03.07.2015, Miroslav Fuks

Sportovním manažerem jmenován Milan Bokša

Sportovním manažerem jmenován Milan BokšaAkcionáři FC Vysočina v pátek 3. července stvrdili jméno nového sportovního manažera, který se stal zkušený trenér, scout a fotbalový metodik Milan Bokša. Na tento post uprázdněný odchodem Josefa Jinocha se v rámci klubové struktury přesouvá z pozici asistenta.

 

Ćtyřiašedesátiletý Milan Bokša v Jihlavě působil jako hlavní kouč už v sezóně 2006/07, kdy se s týmem kolem Kadlece, Faldyny či Vladyky marně pokoušel o návrat do nejvyšší soutěže. Předtím v rolu trenéra působil Chebu, LeRKu Brno, Drnovic, Olomouce, Ostravy, Českých Budějovic, Uherského Hradiště či Mladé Boleslavi. Od létě 2007 začala pracovat jako metodik a trenér ve fotbalové škole v Roudnici nad Labem. Od roku 2011 do roku 2013 převzal úlohu šéftrenéra mládeže v pražské Spartě. Následně se v pozici scouta pro Čechy vrátil do jihlavských služeb. V září 2014, kdy vedení FC Vysočina odvolalo kouče Radu, se posunul do realizačního týmu prvoligového mužstva jako asistent trenéra.

Jeho jmenování sportovním manažerem okomentoval hlavní akcionář FC Vysočina František Vaculík: „Pan Bokša představuje zkušeného odborníka, pedagoga a velice korektního člověka. Jeho nespornou výhodou je znalost klubového prostředí, respekt napříč celým klubem a dobrá vazba na stávající realizační tým „áčka. Má před sebou úkol doplnit stávající kádr, přičemž prioritně chceme dotáhnout návrat Adama Jánoše. Dále tým chceme posílit na postu levého obránce, brankáře a pravděpodobně ještě dalšího středního záložníka.“

 
Aktuálně

Omluva

Teplé pivo, chybí klobásy, nepořádek na stadionu, zvýšené vstupné, fronty, nefunkční ozvučení. To je výčet chyb, které provázely první domácí utkání FC Vysočiny. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu