26.06.2007, Miroslav Fuks

Stadión FC Vysočina dostane nový trávník

Stadión FC Vysočina dostane nový trávníkHistorická travnatá plocha fotbalového stadiónu v Jiráskově ulici je po dlouhých desetiletích minulostí. Travnaté hřiště, které bylo slavnostně otevřeno v srpnu 1974 přátelským zápasem proti pražským Bohemians, totiž od té doby nedoznalo změn, což se stále více projevovalo na její kvalitě a odolnosti. Proto vedení klubu rozhodlo o nahrazení povrchu novou trávou. Práce byly zahájeny v úterý 26. června odfrézováním původního pažitu.

 
„K této obnově bychom přistoupili bez ohledu na uskutečněný koncert skupiny Kabát na našem stadiónu. Použijeme zde stejný postup jako na nedávno ukončené rekonstrukci vedlejšího hřiště. Po odfrézování trávy bude povrch zapískován a trávník bude doset. Zhruba za šest týdnů budeme disponovat mnohem kvalitnějším, hustším a odolnějším pažitem,“ uvedl ředitel klubu Zdeněk Tulis.

Fotografie z úvodních prací najdete ZDE.

 
Aktuálně

Ženská gólová přestřelka - výhra 7:5 nad Vítkovicemi!

Ženský tým sehrál další gólově bohatý a vítězný duel. V areálu Na Stoupách si v brankové přestřelce poradil s Vítkovicemi 7:5 (2:2)! Po dvou brankách vstřelily Monika Šanderová, Zuzana Poláková a Irena Stibůrková a jednou se radovala Annika Macháčková. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu