19.08.2005, Redakce

Svěřenci trenéra Večeři do Brna nejedou prohrát!

Ve 3. kole nejvyšší soutěže je z našeho pohledu na pořadu atraktivní jihomoravské derby proti 1. FC Brno. Prestiž tohoto duelu navíc umocňuje exbrněnský kouč Karel Večeřa na jihlavské lavičce, dlouholetá opora Brna Marek Zúbek ve středové řadě FC Vysočina a v neposlední řadě Brňák Ing. Zdeněk Tulis ve vedení klubu.

 
Dle slov asistenta trenéra Tomáše Jansy jede Vysočina do Brna s cílem minimálně prodloužit brněnskou sérii bez vítězství a pokusit se získat historicky první výhru klubu v Gambrinus lize. Starosti mu však dělají zdravotní problémy jeho hráčů. V týdnu kvůli drobným zraněním naplno netrénovali Pacholík, Tulis a právě Zúbek a k tomu se přidaly teploty útočníka Perniše. Navíc je stále nejistý start gólmana Rzeszota, který zatím stále marně vyhlíží povolení ze strany předchozího kyperského klubu. K utkání ještě nebude připraven obránce Pavel Bartoš, který v létě prodělal arteroskopii kolene. V sobotu by se však mohl poprvé objevit na hřišti v utkání juniorky.
 
Aktuálně

České zahradní traktory podporují FC Vysočina!

Fotbalový klub, to nejsou jen profesionální fotbalisté, trenéři, mládežničtí hráči či zaměstnanci klubu, ale i sponzoři, kteří se nemalou měrou podílejí na fungování a ekonomickém zabezpečení klubu. V rámci tradičního bližšího představení reklamních partnerů FC Vysočina naše volba padla na tandem dvou firem, které pomáhají nejen s péčí FCV o... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu