24.07.2014, Miroslav Fuks

U16: Výhry nad Líšní, Táborskem a Bohemians

U16: Výhry nad Líšní, Táborskem a BohemiansNově se tvořící mladší dorost U16 sehrál v úvodním bloku letní přípravy tři duely, z nichž vždy vyšel jako vítěz. Tým kouče Petra Kuchta postupně porazil Líšeň (U17), Táborsko a Bohemians 1905.

 

Líšeň U 17 - FC Vysočina  1:6 (0:3)

Branky: Rážek 2, Lorenc, Kašík, Trojánek, Štefl
Sestava: 1. půle: Duba - Pavlík, Trojánek, Křišťál, Bence, Řezáč, Bartl, Chlumský, Šteffl, Rážek, Lorenc. 2: půle: Uherek - Houdek, Trojánek, Pavlík, Škrdla, Holenda, Hanousek, Kašík, Tůma, Rážek, Lorenc.
Komentář trenéra Petra Kuchty: „Soupeře jsme přehráli po všech stránkách.“

Táborsko - FC Vysočina  1:2 (0:1)

Branky: Bartl, Lorenc
Sestava: 1. půle: Duba - Hanousek, Křišťál, Pavlík, Bence, Bartl, Chlumský, Štefll, Tůma, Lorenc, Rážek. 2. půle: Duba - Hanousek, Křišťál, Pavlík, Škrdla, Kašík, Holenda, Chlumský, Chramosta, Lorenc, Špaček.
Komentář trenéra Petra Kuchty: „Střetli jsme se s houževnatým soupeřem, který nebyl vůbec špatný. Produkoval velmi tvrdý fotbal a našim hráčům to dělalo velké problémy. V zápase bylo mnoho nedostatků, na kterých je potřeba pracovat.“

FC Vysočina – Bohemians 1905  3:2 (0:2)

Branky: Štefll 2, Rážek z pen.
Sestava: 1. půle: Duba - Hanousek, Křišťál, Pavlík, Bence, Bartl, Chlumský, Štefll, Tůma, Rážek, Lorenc. 2. půle: Duba - Kašík, Pavlík, Urbánek, Škrdla, , Holenda, Štefll, Chramosta, Rážek, Bartl.
Komentář trenéra Petra Kuchty: „Šlo o velmi pěkné utkání po celý průběh zápasu. Škoda tří vyložených šancí v prvním poločase, které neproměnil Lorenc. Ve druhém poločase už jsme byli lepším týmem.“

 
Aktuálně

Jihlava postupuje do dalšího kola MOL Cupu

Utkání třetího kola MOL Cupu mezi Jihlavou a Pardubicemi skončilo vítězstvím domácích 2:0. Své vedení z první půle dokázali jihlavští fotbalisté po poločase ještě navýšit a zásluhou výborného výkonu gólmana Adama Jágrika odešli z utkání bez obdržené branky. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu