24.07.2014, Miroslav Fuks

U16: Výhry nad Líšní, Táborskem a Bohemians

U16: Výhry nad Líšní, Táborskem a BohemiansNově se tvořící mladší dorost U16 sehrál v úvodním bloku letní přípravy tři duely, z nichž vždy vyšel jako vítěz. Tým kouče Petra Kuchta postupně porazil Líšeň (U17), Táborsko a Bohemians 1905.

 

Líšeň U 17 - FC Vysočina  1:6 (0:3)

Branky: Rážek 2, Lorenc, Kašík, Trojánek, Štefl
Sestava: 1. půle: Duba - Pavlík, Trojánek, Křišťál, Bence, Řezáč, Bartl, Chlumský, Šteffl, Rážek, Lorenc. 2: půle: Uherek - Houdek, Trojánek, Pavlík, Škrdla, Holenda, Hanousek, Kašík, Tůma, Rážek, Lorenc.
Komentář trenéra Petra Kuchty: „Soupeře jsme přehráli po všech stránkách.“

Táborsko - FC Vysočina  1:2 (0:1)

Branky: Bartl, Lorenc
Sestava: 1. půle: Duba - Hanousek, Křišťál, Pavlík, Bence, Bartl, Chlumský, Štefll, Tůma, Lorenc, Rážek. 2. půle: Duba - Hanousek, Křišťál, Pavlík, Škrdla, Kašík, Holenda, Chlumský, Chramosta, Lorenc, Špaček.
Komentář trenéra Petra Kuchty: „Střetli jsme se s houževnatým soupeřem, který nebyl vůbec špatný. Produkoval velmi tvrdý fotbal a našim hráčům to dělalo velké problémy. V zápase bylo mnoho nedostatků, na kterých je potřeba pracovat.“

FC Vysočina – Bohemians 1905  3:2 (0:2)

Branky: Štefll 2, Rážek z pen.
Sestava: 1. půle: Duba - Hanousek, Křišťál, Pavlík, Bence, Bartl, Chlumský, Štefll, Tůma, Rážek, Lorenc. 2. půle: Duba - Kašík, Pavlík, Urbánek, Škrdla, , Holenda, Štefll, Chramosta, Rážek, Bartl.
Komentář trenéra Petra Kuchty: „Šlo o velmi pěkné utkání po celý průběh zápasu. Škoda tří vyložených šancí v prvním poločase, které neproměnil Lorenc. Ve druhém poločase už jsme byli lepším týmem.“

 
Aktuálně

Na domácí zápasy nově otevřeme DĚTSKOU FANZÓNU!

Navštěvují vaše děti domácí zápasy FC Vysočina? Baví je fotbal? Nebaví je ale sedět s vámi mezi dospělými? My zařídíme, aby si fotbal užily na maximum v rámci nově vytvořené DĚTSKÉ FANZÓNY! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu