21.05.2009, Miroslav Fuks

Velký úspěch krajského výběru U-15 na Kouba Cupu!

Velký úspěch krajského výběru U-15 na Kouba Cupu!Každoroční vrchol mládežnické kategorie U-15 v podobě turnaje Kouba Cup, na němž mezi sebou bojují výběry jednotlivých českých krajů, přinesl velký úspěch pro borce z Vysočiny! Tým složený z deseti hráčů FC Vysočina, tří z HFK Třebíč, dvou z Velkého Meziříčí a po jednom z Havlíčkova Brodu a Žďáru nad Sázavou získal výborné 3. místo!

 
Třídenní turnaj tentokráte pořádal KFS Vysočina a hostila Třebíč. Premiérově se na něm představili i reprezentanti Východoslovenského kraje. Zápolilo se ve třech pětičlenných skupinách, přičemž Vysočina v té své zvítězila ve velmi těžké konkurenci výběrů Prahy, Karlovarského kraje, Jihomoravského kraje a Plzeňského kraje. O postupu do finálové skupiny rozhodlo vítězství 2:1 nad týmem Prahy složeným z nejlepších hráčů Sparty, Slavie a Bohemians!

 Svěřenci trenérů Pavla Procházky a Pavla Tvarůžka tak postoupili do čtvrteční finálové skupiny o 1 – 3. místo, kde nejprve podlehli Středočeskému kraji a vzápětí nestačili ani na tým Moravskoslezského kraje. Konečné 3. místo však pro mnohdy podceňovanou Vysočinu představuje velký úspěch a důkaz kvalitní fotbalové práce s mládeží v tomto regionu. Mnozí starší žáci z Vysočiny na sebe navíc jistě upozornili fotbalové scouty a především sestavovatele budoucí české reprezentace U-16. V ní už o rok dříve figuruje gólman Jan Kotnour.

Sestava výběru KFS Vysočina:

Kotnour Jan, Doucha Petr, Klusák David, Melecha Daniel, Rozmahel František, Kelbler Martin, Morava David, Dvořáček Filip, Krotký Jan a Demeter Patrik (všichni FC Vysočina Jihlava), Hošek Marek, Svoboda Ladislav a Matějek Lukáš (všichni HFK Třebíč), Polanský Jiří a Pokorný Patrik (oba FC Velké Meziříčí), Šidlák Darek (FC Slovan Havlíčkův Brod), Ločárek Tomáš (FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou). Náhradníci: Pedro Dominik a Maruš Štěpán (oba FC Vysočina Jihlava), Hanousek Leoš (FK Pelhřimov).

 
Aktuálně

Posilou Rajmund Mikuš, Jiří Klíma do Mladé Boleslavi

Letní kádr FC Vysočina hlásí další zajímavou posilu. Po Matúši Lackovi tým posílí slovenský ofenzivní záložník Rajmund Mikuš, který se může pochlubit velmi zajímavou produktivitou. Jihlavu naopak opouští odchovanec Jiří Klíma, jenž míří za ambicemi a rozvojem svého potenciálu do prvoligové Mladé Boleslavi. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu