Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2010 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.12.Co pod stromeček? Suvenýry ze City Parku!Miroslav FuksNa prahu Adventu pro vás máme odpověď na tradiční nelehkou otázku, co koupit svým blízkým pod stromeček. Přesnou trefou do černého jsou přeci klubové suvenýry FC Vysočina! Od pondělí 6. do neděle 19. prosince k nim budete mít ještě blíže, neboť FC Vysočina v jihlavském nákupním centru City Park rozbalí svůj prodejní stánek. O víkendech bude mít otevřeno od 10 do 18 hodin a ve všední dny od 14 do 18 hodin. Najdete ho v 1. podlaží v blízkosti fontány.
1.12.Stanislav Tecl: Hostování nebyla chyba, nyní ale myslím na ligu s JihlavouvFotbal.cz - Lukáš ProcházkaJeden z největších jihlavských talentů posledních let se vrátil z neúspěšné mise v pražské Slavii, aby pomohl Jihlavě vybojovat nejvyšší soutěž. Stanislav Tecl byl přesně před rokem považován za výrazný talent české kopané. Po úspěšné polovině loňské sezóny, kdy spolu s další nadějí Matějem Vydrou vlétli do vrcholového fotbalu, měl přijít další krok.
1.12.Modelový zápas zkomplikovala kalamitaMiroslav FuksSněhová kalamita výrazně zkomplikovala dnešní modelový duel „A“ týmu FC Vysočina proti juniorce. Zápas byl ukončen za neustávající sněhové nadílky v 70. minutě za stavu 3:3. V promíchaných sestavách se objevili testovaný Martin Pulkert či navrátilec z hostování Jan Kopic. Druhý týden přípravného mezidobí ve čtvrtek zakončí tréninková jednotka v hale.
5.12.Starší dorost šestý na Memoriálu Dr. Václava JíryMiroslav FuksStarší dorostenci FC Vysočina o víkendu absolvovali tradičně silně obsazený halový Memoriál Dr. Václava Jíry. V konkurenci osmi celků obsadili 6. pozici a nenavázali tak na své vítězství z roku 2008. Svěřencům trenéra Pavla Procházky nevyšli boje ve skupinách, kde těsně podlehli Teplicím, Slavii i slovenskému Bardejovu. V nedělním „B“ semifinále přehráli Hradec Králové a v utkání o 5. příčku nestačili na Spartu.
6.12.Stánek v City Parku přivítal první zákazníkyMiroslav FuksFC Vysočina dnes v odpoledních hodinách otevřel svůj předvánoční prodejní stánek v jihlavském nákupním centru City Park. Prodej zde bude probíhat od pondělí 6. do neděle 19. prosince, přičemž klubový minishop bude mít o víkendech otevřeno od 10 do 18 hodin a ve všední dny od 14 do 18 hodin. Najdete ho v 1. podlaží v blízkosti fontány.
7.12.Vysočina se v zimě zúčastní Tipsport CupuDavid ZemanV zimní přípravě čeká fotbalisty FC Vysočina náročný program okořeněný účastí v brněnské skupině Tipsport Cupu. Samotná zimní příprava startuje v úterý 4. ledna. První přípravný zápas na hráče čeká v sobotu 8. ledna v rámci Tipsport Cupu proti Znojmu. Následující týden se členové týmu odeberou na funkční a diagnostické testy na FTVS Praha. Posléze v dalších dnech čekají Vysočinu další duely Tipsport Cupu proti slovenské Dubnici, Olomouci a Brnu.
8.12.Výběr FC Vysočina čeká obhajoba na Gaseco CupuMiroslav FuksTradičně nejkvalitněji obsazený halový turnaj v Jihlavě už klepe na dveře. Již osmnáctý ročník Gaseco Cupu, který pořádá tým malé kopané Pohárová středa, se uskuteční tuto sobotu 11. prosince v hale SK Jihlava. Loňské vítězství na tomto prestižním turnaji bude obhajovat výběr současných i bývalých hráčů FC Vysočina v sestavě s Veselým, Lovětínským, Kaplanem či Rabušicem. Budou čelit silné konkurenci složené z (ex)ligových hráčů nejen Jihlavy, Zbrojovky Brno nebo Hradce Králové. Turnaj vypukne v 9.00 hodin a předpokládá ukončení kolem 17.00 hodin. Přijďte, určitě se bude na co dívat!
8.12.Ocenění pro vybrané mládežníkyMiroslav FuksStředeční slavnostní večeře, která z pohledu prvního týmu FC Vysočina završila nejen podzim, ale i celý rok 2010, proběhla v restauraci jihlavského hotelu Gustav Mahler. Vedle vedení klubu, realizačního týmu a hráčů „áčka“ se ho zúčastnili i vybraní členové mládežnických družstev FC Vysočina. Většinou dva fotbalisté z konkrétního žákovského či dorosteneckého mužstva byli poctěni přítomností na této večeři za jejich plnění komplexních povinností fotbalisty v rámci FC Vysočina.
9.12.FC Vysočina do jarních bojů povede Josef VrzáčekMiroslav FuksTrenérské uskupení prvního týmu FC Vysočina dozná pro jarní část jen minimálních změn. Předseda klubového představenstva Ing. Jiří Pech na středeční slavnostní večeři oznámil, že mužstvo i do jarních bojů povede hlavní kouč Josef Vrzáček po boku s asistentem Tomášem Jansou. I na jaře bude s realizačním týmem blíže spolupracovat manažer Josef Jinoch, který nese největší díl zodpovědnosti za sportovní výsledky klubu.
9.12.Stánek se přesunul k fontáně a nově nabízí půllitr a hrníčekMiroslav FuksStánek FC Vysočina v jihlavském City Parku se těší příjemnému zájmu veřejnosti. Ten ještě vzrostl s jeho přesunem blíže do centra dění – k fontáně v 1. nadzemním podlaží. Prodej klubových suvenýrů zde bude probíhat do neděle 19. prosince, přičemž minishop bude mít o víkendech otevřeno od 10 do 18 hodin a ve všední dny od 14 do 18 hodin. Jeho nabídku rozšířil pivní džbánek (cena 150 Kč) a keramický hrníček se lžičkou (cena 105 Kč). Upozorňujeme i na aktuální snížení ceny dětských velikostí dresu o 100 Kč na 700 Kč.
12.12.Hráčům jsem popřál především dobrou chuť, směje se jihlavský kouč VrzáčekMF DNES - Vysočina - Jan SalichovNový trenér jihlavských fotbalistů Josef Vrzáček počítá s tím, že bude celé dny pod tlakem. Jediným možným cílem jeho týmu je totiž postup. Středeční klubová večeře, která byla pro jihlavské fotbalisty oficiální tečkou za podzimní sezonou, měla pro Josefa Vrzáčka ještě slavnostnější nádech. Vedením FC Vysočina byl totiž definitivně potvrzen v roli hlavního kouče druholigového A-týmu.
13.12.Ondřej Šourek: Liga mistrů nám otevřela očiMiroslav FuksAč by se to na první pohled nezdálo, FC Vysočina má, či spíše měl, v aktuálním ročníku prestižní Ligy mistrů svého vyslance. Žilinský stoper Ondřej Šourek (nar. 26.4.1983) v jihlavském dospělém nebo mládežnickém dresu strávil 11 let, odehrál 131 ligových duelů a krajské město je jeho českým bydlištěm. Po středečním skončení dlouhé podzimní sezóny jsme se odchovance Ledče nad Sázavou zeptali, jak je s ní spokojen?
13.12.Starší žáci třetí na republikovém finále!Miroslav FuksStarší žáci FC Vysočina dosáhli cenného úspěchu, když na republikovém finále Halové ligy ČMFS vybojovali třetí příčku! Finálové klání proběhlo od 10. do 11. prosince 2010 ve sportovní hale v Litomyšli. Na cestě za bronzem porazili svěřenci trenéra Pavla Tvarůžka Bohemians 1905, Karvinou a Hradec Králové. Naopak nestačili na Zlín a Slavii. Jihlavský Michal Mazel byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje.
13.12.Trenéři FC Vysočina završili rok 2010Miroslav FuksČlenové realizačních týmů FC Vysočina od přípravek po muže společně zakončili a zhodnotili fotbalový rok 2010. Stalo se tak v pondělí 13. prosince bylo VIP II. zázemí stadiónu v Jiráskově ulici za účasti vedení klubu na čele s předsedou představenstva Jiřím Pechem a ředitelem klubu Zdeňkem Tulisem. Pozvání přijal též ředitel ZŠ Evžena Rošického František Svoboda, ředitel Střední školy obchodu a služeb Jihlava František Číhal a jeho zástupkyně Jana Stará.
14.12.Josef Vrzáček zodpověděl dotazyMiroslav FuksKouč FC Vysočina Jihlava dnes zodpověděl veškeré dotazy, které jste mu položili prostřednictvím off-line rozhovoru. Jeho reakce naleznete ZDE. "Všem bych rád na závěr poděkoval za dotazy a projevenou podporu. Nyní je před námi zimní příprava, v níž budeme pracovat tak, abychom byli co nejlépe připraveni na velmi těžké jaro. Během něj se určitě neobejdeme bez podpory fanoušků. Já s vámi budu velice rád komunikovat i nadále a to jak v rovině osobní, tak i prostřednictvím off-line rozhovorů na webu," zakončil své odpovědi Vrzáček.
14.12.Jan Kopic chce šanci chytit za pačesyMiroslav FuksMohl by se stát posilou a překvapením jara. Řeč je o ofenzivním záložníkovi Janu Kopicovi (nar. 4.6.1990), který je, stejně jako jeho známější bratr Milan, odchovancem Humpolce. V roce 2003 přešel do Jihlavy, kde se postupně propracoval do extraligového dorostu (41 zápasů / 4 branky) a třetiligové juniorky (16 zápasů / 3 branky). Výrazně na sebe upozornil během podzimního hostování v Čáslavi. Jedenáct odehraných zápasů a 1 vstřelený gól mu vystavilo vstupenku do zimní přípravy FC Vysočina. V přípravě prvního týmu se však už jednou objevil...
15.12.FC Vysočina nezapomíná na charituMiroslav FuksStalo se dobrou tradicí konce roku, že FC Vysočina nezapomíná na podporu charitativních projektů. Jihlavský klub dlouhodobě pomáhá svému sousedovi – Dětskému centru Jihlava. V letošním roce sem ve spolupráci s akciovou společností PSJ putovala částka ve výši 10.000 Kč. Nově pak hráči „A“ mužstva, zaměstnanci a trenéři klubu přispěli Charitní pečovatelské službě při Oblastní charitě Jihlava. Vybraná suma 13.100 Kč bude použita na nákup terapeutického materiálu pro její klienty. Finance dnes osobně předala členka představenstva Jarmila Vaculíková společně s útočníkem Stanislavem Teclem.
17.12.Mikina, kterou musí mít správný fanoušek!Miroslav FuksStále se tenčící zásoby suvenýrů FC Vysočina v prodejním stánku v jihlavském City Parku se dnes dočkal vítané a avizované posily. Nabídku totiž rozšířila zdařilá mikina, která by neměla chybět v šatníku správného fanouška klubu! Černá mikina na zip disponuje dvěma kapsami a lze ji zakoupit ve velikostech M až XXL za pouhých 600 Kč (550 Kč pro členy Fanklubu)! Tak neváhejte, prodej v City Parku končí v neděli 19. prosince v 18:00 hodin!
20.12.Josef Morkus povede juniorku i na jařeMiroslav FuksPředstavenstvo FC Vysočina na svém dnešním zasedání potvrdilo Josefa Morkuse v pozici kouče juniorky. Čtyřiačtyřicetiletý bývalý úspěšný hráč Jihlavy a poté kouč mládežnických týmů se na tento post přesunul v závěru října z místa asistenta trenéra Josefa Vrzáčka. Nyní má jistotu, že jihlavské mladíky povede za záchranou v MSFL i na jaře.
20.12.Ženská juniorka hraje futsalMiroslav FuksŽenská juniorka FC Vysočina si zpestřuje zimní přípravu účastí v krajském přeboru ve futsalu žen a dívek. Na 2. turnaji v tělocvičně SOU Třebíč naše holky narazily na silné týmy z Ocmanice hrající Moravskoslezskou ligu společně s jihlavským „áčkem“. Ze čtyř duelů tak mladý jihlavský celek vytěžil pouze bod.
Další stránky
12>>
 
Historie
Aktuálně

Kamil Průša: Zásadní vliv na sestup měl nezvládnutý podzim

Radost staršího dorostu ze záchrany v elitní soutěži trochu kalí fakt, že dorostenecké „béčko“ druhou nejvyšší soutěž neudrželo. Celek U18 vybojoval 35 bodů a umístil se na 14. příčce tabulky, ovšem při sestupu 2 moravských klubů z I. ligy to na záchranu nestačilo. Tradiční hodnotící rozhovor nám poskytl trenér týmu Kamil Průša. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu