V srpnu 2022 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
3.8.Vysočina chce v páteční domácí premiéře potvrdit body z VlašimiJIH - OLB 1:1, 2.kolo | Miroslav FuksJiný cíl mít fotbalová Vysočina ani nemůže. V páteční domácí ligové premiéře v ročníku 2022/23 půjde proti „béčku“ Sigmy Olomouc za vítězstvím. Proti nováčkovi FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY bude chtít potvrdit roli favorita a též velmi cenné tři body z úvodního kola ve Vlašimi. Zápas, jehož výkop byste si rozhodně neměli nechat ujít, je stanoven na 18:00 hodin.
3.8.Ve fotbalové kavárně chci skvělý hot dog a ne umělý párek a gumový rohlík, říká Pavla PasekováDana KřížkováKdo by v Jihlavě neznal kavárny Paseku jedničku a Paseku dvojku, jakoby nebyl. Pavla Paseková má cit pro to, vytvořit ve městě skvělá místo pro setkávání přátel, byznysmenů i rodin. Teď se rozhodla, že na fotbalovém stadionu FC Vysočina otevře kavárnu Paseku trojku. Právě v tomto místě vidí obrovský potenciál pro setkávání lidí obecně. A my se těšíme, až si na prvním domácím zápase dáme její skvělý hotdog.
4.8.Kamil Průša: Divize bude určitě hodně vyrovnanáMiroslav FuksJuniorka FC Vysočina bude po dvou nevydařených sezónách v MSFL opět působit v Divizní skupině D. Už tuto sobotu ji čeká start v čtvrté nejvyšší soutěži, když se v sobotu 6. srpna představí na stadiónu Ždírce nad Doubravou. O letní přípravě, složení kádru či ambicích omlazeného celku jsme si povídali s trenérem Kamilem Průšou.
5.8.Favorizovaná Vysočina se musela spokojit s bodemJIH - OLB 1:1, 2.kolo | Miroslav FuksDomácí premiéra na zbrusu novém travnatém pažitu FC Vysočina příliš nevyšla. Nadějný vstup, kdy Lukáš Zoubele už ve 3. minutě otevřel skóre duelu, byl na dlouho posledním ohrožením branky juniorky Olomouce. Ta ještě do půle zaslouženě vyrovnala díky Uričovi a cenný bod bez větších obtíží uhájila až do konce duelu.
5.8.Jan Kameník: Dnes jsme se utkáním protrápiliJIH - OLB 1:1, 2.kolo | Miroslav FuksLepší vstup do domácí premiéry v soutěžním ročníku si fotbalisté FC Vysočina nemohli přát. Záhy vedli a mohlo se zdát, že olomoučtí mladíci z Jihlavy odjedou s výraznou porážkou. Jenže realita byla dosti odlišná. O zhodnocení duelu jsme požádali osobu nejpovolanější – kouče Jana Kameníka.
6.8.U19: Obnovená remízová premiéra mezi elitouJIH - SLO 1:1, 1.kolo | Miroslav FuksStarší dorost se po sestupu a následných dvou anulovaných covidových ročnících konečně vrátil tam, kam dlouhodobě náležel - mezi českou elitu. Obnovená premiéra FCV se odehrála na Bedřichově a přes velmi dobrý výkon domácích vynesla pouze bod za remízu 1:1 (0:0) proti Slovácku. Jihlava šla do vedení v 74. minutě, kdy penaltu proměnil František Och.
6.8.Mladší dorost v premiéře otočil skóre a bere tři body!JIH - SLO 2:1, 1.kolo | Miroslav FuksMladší dorost U17 slaví hned v úvodním duelu nejvyšší soutěže cennou výhru! Proti Slovácku prohrál první dějství 0:1, ovšem ve druhé půli dokázal brankami Kryštofa Hudáka a Jakuba Sekničky skóre otočit na konečných 2:1!
6.8.Juniorka do Divize vstoupila výhrou ve ŽdírciZDI - JIB 1:3, 1.kolo | Miroslav FuksStart v novém ročníku si dnes odbyla i juniorka FCV. A návrat do Divize D týmu kouče Kamila Průši vyšel na výbornou, když v krajském derby porazil Tatran Ždírec nad Doubravou 1:3 (0:2). Jihlavské branky vstřelili Mame Alassane Tall, Jan Vítek a v nastaveném čase Christodoulou Irodotos.
8.8.OmluvaKateřina VaškůTeplé pivo, chybí klobásy, nepořádek na stadionu, zvýšené vstupné, fronty, nefunkční ozvučení. To je výčet chyb, které provázely první domácí utkání FC Vysočiny.
12.8.Hráči jsou v dobré kondici, říká KameníkCHR - JIH 1:2, 3.kolo | RedakceZítra čeká od 10.15 borce z FC Vysočina na Městském fotbalovém stadionu za Vodojemem zápas v Chrudimi. Jde o třetí kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY.
13.8.Jihlava si veze z Chrudimi tři bodyCHR - JIH 1:2, 3.kolo | RedakcePrvní poločas se týmu FC Vysočina na stadionu v Chrudimi nebývale vydařil. Během něj náš hostující celek odskočil na rozdíl dvou branek. A cenné vítězství udržel i přes jednu inkasovanou branku ve druhém dějství.
13.8.Starší dorost skvěle - zvítězil v Mladé Boleslavi!MBA - JIH 0:5, 2.kolo | Miroslav FuksStarší dorost navázal na velmi dobrý výkon z úvodního kola po návratu do nejvyšší soutěže a přidal k němu i gólovou efektivitu! Není divu, že dosáhl velmi cenného a navíc výrazného vítězství na půdě Mladé Boleslavi - 0:5 (0:0)! Po dvou brankách zaznamenali Filip Šancl a František Och a jednou se trefil Daniel Raus.
16.8.FC Vysočina do MOL Cupu vstoupí krajským derby proti Žďáru nad SázavouZDR - JIH 2:4, 1.kolo | Miroslav FuksPo velmi dobrém vykročení do FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY je před fotbalisty FC Vysočina vstup do druhé tradiční soutěže – MOL Cupu. V úvodním kole národního poháru se Jihlava v krajském derby představí na půdě účastníka Divize D – FC Žďas Ždár nad Sázavou. Duel je na programu ve středu 17. srpna od 17:00 hodin.
17.8.Vysočina se na pohárový postup přes Žďár nadřelaZDR - JIH 2:4, 1.kolo | Miroslav FuksVysočina se na postup do 2. kola MOL Cupu pořádně nadřela. Divizní Žďár nad Sázavou šel proti velmi omlazené a obměněné sestavě FCV hned dvakrát do vedení, přesto poločas skončil jihlavským vedením 2:3 po brankách Miroslav Turečka, Tomáše Svobody a Lukáše Fily. Favorit se o vedení musel bát celý druhý poločas, protože uklidnění na konečných 2:4 padlo až po trefě Miroslava Křehlíka v nastaveném čase.
18.8.Jozef Pavlík: Do zápasu půjdeme sebevědomě a s touhou po úspěchuKAR - JIH 2:1, 4.kolo | Miroslav FuksPřed FC Vysočina je pravděpodobně nejtěžší duel podzimní části FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. V sobotu 20. srpna se od 17:00 hodin představí na horké půdě exligového klubu a největšího favorita na postup – MFK Karviná. Duel s tradičním sokem umocňuje fakt, že oba celky jsou se sedmi body na předních příčkách druholigové tabulky.
20.8.Mladší dorost porazil Plzeň a je nadále 100%!JIH - PLZ 1:0, 3.kolo | Trenér MládežeMladší dorost si připsal další cenný skalp v I. lize! Na domácí půdě porazil díky trefě Štěpána Tornera Viktorii Plzeň 1:0 (0:0)! Po třech kolech se skvělou 100% bodovou bilancí mohou pyšnit jen tři další celky - Sparta, Slavia a Baník!
20.8.Vysočina byla v Karviné lepším týmem, přesto prohrálaKAR - JIH 2:1, 4.kolo | Miroslav FuksVysočina utrpěla první porážku v sezóně. Ve čtvrtém kole FORTUNA:NÁRDONÍ LIGY se představila na stadiónu MFK Karviné a proti horkému favoritovi na postup podala velmi dobrý výkon. Bohužel, mnohé šance neproměnila, naopak domácí byli velice efektivní a tak se mohli radovat ze šťastného vítězství 2:1 (1:0). Jedinou branku FCV zaznamenal v 69. minutě Justin Araujo-Wilson.
20.8.Jan Kameník: Fotbal občas uštědří hořkou pilulkuKAR - JIH 2:1, 4.kolo | Miroslav FuksFotbalisté FC Vysočina vezou ze svého neoblíbeného slezského města další zklamání. Proti exligové Karviné, kterou sestava jasně předurčuje postupovým ambicím, byli zejména ve druhém dějství lepším celkem a vytvořili si mnohem více gólových možností. Přesto musel kouč Jan Kameník po utkání vstřebat zklamání z první porážky svého celku v sezóně.
20.8.U19: První porážka v sezóně proti favorizované PlzniJIH - PLZ 1:2, 3.kolo | Josef VrzáčekStarší dorost ve třetím duelu extraligové sezóny poprvé poznal hořkost porážky. Na stadiónu v Jiráskově ulici ji jihlavským mladíkům nachystal favorit z Plzně. Ten šel v první půli do dvoubrankového vedení, na které ještě do půle dokázal odpovědět Jakub Panský. Zlepšený výkon FCV ve druhém dějství alespoň vyrovnání nepřinesl - 1:2 (1:2).
20.8.Juniorka veze velmi cenný bod z BohunicBHN - JIB 1:1, 3.kolo | Miroslav FuksJuniorka sehrála druhé utkání v divizní sezóně, a znovu na půdě soupeře. Na stadiónu Tatranu Bohunice se mohla radovat ze šťastné remízy 1:1 (0:0), kterou v nastaveném čase trefil Irodotos Christodoulou. Naši mladíci se v duelu absolutně vydali a nasbírali spoustu zkušeností.