29.11.2015, Miroslav Fuks

Hlasujte pro Hráče měsíce listopadu 2015

Hlasujte pro Hráče měsíce listopadu 2015Na webu FC Vysočina můžete už popáté vybírat „Hráče měsíce“! Aktuálně hledejte tohoto nejlepšího hráče z jihlavského kádru za měsíc listopad, přičemž s tímto fotbalistou následně přineseme aktuální rozhovor. Připomínáme, že tato anketa už čtyřikrát v řadě poznala jediného vítěze - gólmana Jana Hanuše.

Měsíc listopad nabídl tři duely FC Vysočina v SYNOT lize, které týmu celkem vynesly důležitých 6 bodů. Na úvod přišla vysoká porážka 6:1 v Mladé Boleslavi, po reprezentační pauze Jihlava přehrála Brno 2:0 a poté v Ostravě vybojovala vítězství 1:2. Vedle ligových zápasů tým sehrál druhý osmifinálový duel MOL Cupu, v němž FC Vysočina remizoval v Olomouci 2:2, což na postup mezi osm nejlepších celků nestačilo.

Hlasovat můžete prostřednictvím infoboxu v pravém sloupci titulní strany klubového webu, přičemž na pozice na 1. – 5. místě můžete vybírat z fotbalistů na soupisce FC Vysočina, kteří v daném období v součtu minut odehráli alespoň jedno celé utkání. Děkujeme.