29.11.2013, Miroslav Fuks

Hráči zaplatí vstupenky a též klobásy pro permanentkáře!

Hráči zaplatí vstupenky a též klobásy pro permanentkáře!Vedení FC Vysočina společně s hráči prvního týmu přistoupilo k inovaci motivace pro diváky před nadcházejícím veledůležitým zápasem proti Slovácku. Nadále samozřejmě platí, že vstupenky na páteční duel budou distribuovány zcela zdarma a vstupné v plné výši uhradí sami fotbalisté. Vedle toho vedení klubu už v rámci tohoto utkání přichází s kompenzací pro majitele permanentních vstupenek. Duel navíc bude mít i charitativní podtext.

 

„Původně jsme počítali s tím, že nulové vstupné při pátečním zápase všem majitelům permanentních vstupenek promítneme do nárůstu slevy při nákupu a prodloužení permanentky pro ročník 2014/15. Četné reakce nejen na diskusních fórech a sociálních sítích nás však přiměly k přehodnocení tohoto stanoviska. Kompenzace se tak dočkají okamžitě, ovšem pouze ti majitelé permanentek, kteří na páteční prvoligový fotbal dorazí. U vstupu na stadión proti předložení permanentky obdrží kupón, který je u stánků s občerstvením bude opravňovat k bezplatnému odběru skvělé kostelecké klobásy. I ta půjde na účet hráčů FC Vysočina,“ uvedl tiskový mluvčí Miroslav Fuks. Pozor, taot výboda neplatí to pro majitele VIP a volných celosezónních vstupenek, kterými disponují reklamní a obchodní partneři klubu!

„Věříme, že naši fanoušci přijmou ze strany hráčů tuto formu kompenzace za blamáž v Příbrami a přijdou svůj tým podpořit i v pátečním utkání proti Slovácku. Doufáme, že v jeho průběhu a po jeho skončení naši fotbalisté předají svým příznivcům další omluvu v podobě výborného a bojovného výkonu a především zisku tolik potřebného důležitého vítězství. Zároveň upozorňuji, že s ohledem na nulovou výši vstupného tentokrát upouštíme od on-line prodeje vstupenek prostřednictvím sítě Ticketportal,“ informoval Fuks.

Klubový mluvčí doplnil i další lákadlo, které při pátečním duelu bude připraveno pro fanoušky: „Počínaje poločasovou přestávkou s trváním až do 70. minuty zápasu bude ve vstupním vestibulu na tribunu blíže k budově bazénu umístěn přísně střežený originál poháru pro vítěze Gambrinus ligy! Jde o pokračování Trophy Tour, která v Jihlavě odstartovala zdařilou úterní akcí v City Parku. Fanoušci si tak budou moci nejcennější českou fotbalovou trofej prohlédnout a vyfotit se s ní i v průběhu ligového duelu se Slováckem.“

Poslední podzimní prvoligové dějství bude na všech stadiónech ve znamení projektu LFA „Zelený život". Stranou samozřejmě nezůstane FC Vysočina a snad ani fanoušci jihlavského klubu: „V závěru kalendářního roku vždy hledáme formy charitativní podpory smysluplných projektů a potřebných osob či organizací. Nyní naše volba, krom jiných, padla na devatenáctiletého Dominika Novického, který trpí vzácnou chorobou Charcot-Marie-Tooth a je odkázán na invalidní vozík. Rádi bychom mu společně s diváky pátečního zápasu přispěli na nákup aktivního mechanického vozíku Voyager, který by mu velmi usnadnil život. Za tímto účelem budou za každým vstupem na stadión umístěny pokladničky, do nichž mohou zájemci vložit libovolný peněžní dar. Předem děkujeme za jejich štědrost. Rozhodně nezůstane jen u jejich darů, neboť určitou částku za tímto účelem věnuje i FC Vysočina,“ zdůraznil Fuks.

Dominik Novický

 
Aktuálně

Vysočina po zásluze porazila juniorku Slavie Praha

Fotbalová Vysočina drží v zimní přípravě nadále neporazitelnost. Proti druholigové juniorce Slavie Praha byla lepším celkem a zejména v první půli si vypracovala řadu příležitostí, které však zůstaly nevyužity. Pod vítězství 2:1 (1:1) se brankami podepsali oba útočníci Justin Araujo-Wilson a Mame Alassane Tall. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu