29.11.2017, Miroslav Fuks

Nadělte pod vánoční stromeček FC Vysočina!

Nadělte pod vánoční stromeček FC Vysočina!Lámete si hlavu nad vhodným vánočním dárkem pro své blízké? Chcete podpořit klub svého srdce? Máme pro vás řešení! Ve fanshopu FC Vysočina si určitě vyberete! Najdete zde nejen tradiční repliky dresů, trička, čepice či šály, ale i další vítané doplňky pro správného fanouška! Na pozici hitu letošní vánoční nabídky FCV bezesporu aspiruje zdařilý plyšový Ježour, jenž sortiment klubových suvenýrů obohacuje vůbec poprvé.

 

Není však nutné zůstat pouze u nabídky fanshopu. Za 650 Kč lze zakoupit permanentní vstupenku na sedm jarních bitev FC Vysočina, mezi nimiž figurují lákavé duely proti Spartě a Slavii! Nákupem permanentky tak ušetříte nezanedbatelných 250 Kč! K dispozici jsou samozřejmě i rodinné permanentky.

Suvenýry a permanentní vstupenky můžete zakoupit v klubovém fanshopu pod tribunou na stadiónu v Jiráskově ulici. A to vždy ve čtvrtek v čase od 13:00 do 17:00 hodin. Poslední den možného nákupu nastane ve čtvrtek 21. prosince.

Využít můžete též elektronické objednávky prostřednictvím e-shopu FC Vysočina.

Z pohodlí domova lze pořídit i permanentku a to díky využití vstupenkové sítě Ticketportal.

 
Aktuálně

Vysočina po zásluze porazila juniorku Slavie Praha

Fotbalová Vysočina drží v zimní přípravě nadále neporazitelnost. Proti druholigové juniorce Slavie Praha byla lepším celkem a zejména v první půli si vypracovala řadu příležitostí, které však zůstaly nevyužity. Pod vítězství 2:1 (1:1) se brankami podepsali oba útočníci Justin Araujo-Wilson a Mame Alassane Tall. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu