29.11.2020, Miroslav Fuks

Hlasujte pro Hráče měsíce listopadu 2020

Hlasujte pro Hráče měsíce listopadu 2020Na webu FC Vysočina se po měsíční covidové odmlce můžete zapojit do tradiční ankety „Hráč měsíce“, jež bude dílem k nalezení „Hráče FCV za rok 2020“! Nyní zvolte toho nejlepšího fotbalistu z jihlavského kádru za měsíc listopad. Hlasovat můžete prostřednictvím infoboxu v pravém sloupci titulní strany klubového webu.

Omlazený tým FC Vysočina sehrál v listopadu po restartu ligových soutěží čtyři utkání. Nejprve remizoval na Dukle Praha a poté v rychlém sledu podlehl Blansku, zvítězil ve Vlašimi a domácí trápení v tomto soutěžním ročníku završil s Varnsdorfem.

Hlasovat pro „Hráče měsíce“ můžete prostřednictvím infoboxu v pravém sloupci titulní strany klubového webu, přičemž na pozice na 1. – 5. místě můžete vybírat z fotbalistů na soupisce FC Vysočina, kteří v daném období v součtu minut odehráli alespoň jedno celé ligové utkání. Děkujeme.