M-soft
 
13.01.2015, David Zeman

Zítra proti sobě nastoupí starší a mladší dorost

Zítra proti sobě nastoupí starší a mladší dorostPříprava v plném proudu probíhá samozřejmě i u týmu staršího dorostu U19. I v tomto mužstvu došlo k menším změnám a přesunům. V jakém stavu je kádr toho týmu nám krátce přiblížil trenér Josef Vrzáček.

 

„Tým opustili gólman Kolář, dále Mazel, Štěpánek a Daniel Šerý, kteří se připravují s juniorkou. Navíc s námi netrénuje Liška, který je po operaci křížového vazu, a zatím pouze rehabilituje Horký.“ shrnul Vrzáček absence ve svém mužstvu. „Naopak zde máme nově stopera Pěnkavu a z týmu U17 se k nám připojil Smejkal“.

A jak bude vypadat příprava staršího dorostu? „V přípravě střídáme umělou trávu, terén, posilovnu a začátkem února odjíždíme na krátké soustředění do Mikulova, kde sehrajeme utkání se Slovanem Bratislava a zajedeme na zápas do Senice. Zítra hrajeme s mladším dorostem U17 a poté v sobotu se Znojmem. V těchto utkáních dostanou všichni hráči rovnoměrný prostor,“ zakončil Vrzáček. Doplňme, že zítřejší modelové utkání začíná v 16:00 na umělé trávě v areálu Na Stoupách.

 
Aktuálně

Využijte předprodej vstupenek na Pardubice! Brzkým nákupem ušetříte!

Fotbalisté FC Vysočina vykročí na cestu za návratem mezi českou elitu! Podpořte je v úvodní domácí bitvě proti ambiciózním Pardubicím! Staňte se dvanáctým hráčem svého týmu v pátek 27. července od 18:00 hodin! Vždyť společně jsme silnější! Jak na tento duel zakoupit vstupenky? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu