05.03.2012, Miroslav Fuks

Akce v Double Deckeru potěšila fanoušky

Akce v Double Deckeru potěšila fanouškyDomácí výkop fotbalového jara se FC Vysočina skutečně podařil, neboť pondělní akce pro fanoušky potěšila všechny přítomné. Zaplněný café-restaurant Double Decker, který se nachází v jihlavském City Parku, byl svědkem úvodního slova ředitele klubu Zdeňka Tulise, prezentování jarních cílů z úst trenéra Romana Pivarníka, vyhlášení a dekorování třech nejúspěšnějších dívek z premiérového ročníku MISS internet FC Vysočina a samozřejmě nechyběla ani autogramiáda kompletního týmu.

 

Doplňme, že Double Decker po dobu akce nabídl všem fanouškům, kteří dorazili v dresu, klubovém tričku či s šálou, 30% slevu na veškerou konzumaci. A které dívky tedy byly před zraky fanoušků dekorovány titulem MISS? Soutěžilo o něj 12 sličných slečen, pro které přišlo takřka 1.500 hlasů. Vítězkou se s poměrně velkým náskokem stala sedmnáctiletá Linda Jamborová ze Žďáru nad Sázavou. Premiérovou vítězkou se stala ziskem 1.521 bodů! Místo šerpy obdržela originální dres, dále kupón na 1000 Kč od společnosti Weller a sud piva Ježek. Snad ji potěšily i vstupenky do jihlavského multikina Cinestar, dárková taška FC Vysočina s celosezónní permanentkou a speciální bonus od mediálního partnera ankety Rádia Jihlava - rozhovor v rádiu a též možnost stát se jednou z jeho hostesek. Doplňme další dvě příjemné odměny pro novou „misku“. Tou bezesporu je večeře v restauraci Duble Decker s hráčem dle svého výběru a též pronájem osobního vozu Škoda Citygo na víkend, který věnovala společnost Auto Máca.

Na stříbrné druhé pozici se umístila Veronika Slavíková z Jihlavy, která získala 1.274 bodů, a třetí příčku se se ziskem 765 bodů obsadila Ellen Makumbirofa z Velkého Beranova. Obě obdržely dárky od společností Weller, Pivovar Ježek, multikina Cinestar, Rádia Jihlava a samozřejmě též od FC Vysočina.

Celkové pořadí ankety MISS internet FC Vysočina:

Pořadí

Jméno

Bydliště

Body

1.

Linda Jamborová

Žďár nad Sázavou

1521

2.

Veronika Slavíková

Jihlava

1274

3.

Ellen Makumbirofa

Velký Beranov

765

4.

Křížková Michaela

Ostrava

639

5.

Veronika Bouchnerová

Jihlava

613

6.

Veronika Deutscharová

Čížov

537

7.

Johana Mrkvicová

Pelhřimov

500

8.

Kateřina Blochová

Vyskytná nad Jihlavou

479

9.

Adéla Šimková

Jihlava

379

10.

Šárka Dvořáková

Znojmo

345

11.

Jana Doubková

Pacov

217

12.

Jana Váchová

Křeč

189

Ti, kteří trojici vítězek nespatřili v café-restaurantu Double Decker, nemusí smutnit. Další možnost naživo je spatřit budou mít už v pátek 9. března, kdy na hrací plochy přivedou celky Jihlavy a Čáslavi k ligovému utkání. Následně jim bude patřit slavnostní výkop tohoto duelu.

  • bohatou fotogalerii z akce naleznete ZDE

 
Aktuálně

Oulehla: Kluci šli na hranici svých možností, odvedli maximum

Úsilí fotbalistů FC Vysočina vybojovat tolik potřebné vítězství bylo na trávníku doslova hmatatelné. Ani s pozměněným herním rozestavením však na Vlašim nestačilo. Zrodila se tak remíza, která byla určitě cennější pro hosty. Zvlášť, když přes úhony přečkali možná klíčový moment utkání z 16. minuty. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu