18.05.2022, Redakce

Barbíny, fotbal, tropický ostrov i Mig 21. Stadion zažije Den s Enviropolem

Barbíny, fotbal, tropický ostrov i Mig 21. Stadion zažije Den s EnviropolemBarbíny, auťáky, x-boxy, fotbalová školička pro děti, ale také Mig 21 nebo VIP fotbalový zápas osobností. To je jen zlomek toho, na co se můžete těšit už tuto neděli 22. května přímo na hlavním trávníku fotbalového stadionu FC Vysočina. Firma Enviropol, která je generálním partnerem FC Vysočina, tady totiž pořádá zdarma pro širokou veřejnost Den s Enviropolem.

 

Stadion se pro širokou veřejnost otevírá v 10.30 hodin, program na pódiu bude po celý den, děti se mohou už ve 12.00 těšit na tropický ostrov a show Madagaskar. „Celý náš program bude opět patřit všem dětem a bude vyzdoben do detailu propracovanými dekoracemi z tropického ostrova. Doprovázet ho budou pohádkové postavičky v životních velikostech jako je mimoň, lev Alex nebo král Jelimán. Děti se můžou těšit na spoustu tancování a zábavy jako jsou bublinová děla, ohnivá show, nafukovací lehátka a mnohem více. Bude to pořádná divočina,” přiblížil jen jeden bod z programu Martin Jahoda z Kinder events.

VIP fotbalový zápas osobností bude hrát “TIKY-TAKA Mercedes” Petr Švancara, legenda fotbalu Antonín Panenka, hráči z A týmu FC Vysočina, předseda klubu Lukáš Vaculík, šéftrenér přípravek Ondřej Šourek, který jako jeden z mála českých fotbalistů startoval i v Lize mistrů, fanoušci FC Vysočina nebo stará garda FC Vysočina.

Děti se mohou těšit na obří Mattel family zónu s panenkami Barbie, auťáky Hot wheels, X-boxy pro starší děti nebo takzvaný pit stop, kde si budou moci kluci v asistenci s tatínky vyzkoušet výměnu opravdové pneumatiky. Chybět nebude také obří horolezecká stěna Capri sun nebo pro holky malování a kamínkování na obličej.

V 17:00 přijde zlatý hřeb celého dne, a sice vystoupení taneční a striptérské skupiny z Prahy 5 Smíchova - Mig 21 v čele s Jirkou Macháčkem. Doplní ho pohodová muzika kapely III. třetina.

K dispozici bude nadupaná gastro zóna, kde budete moci ochutnat skvělou pastu v parmazánovém bochníku, palačinky, rolovanou zmrzlinu, poke bowl, domácí limonády, míchané koktejly, místní pivo, tacos nebo třeba i červi.

Vstupné návštěvníci neplatí. Vstupenkou na rodinu či skupinu je jedno vysloužilé drobné elektrozařízení. „Pokud tedy doma máte starý nefunkční mobil, myš, klávesnici či mixér, poslouží vám jako vstupenka pro celou rodinu. Prosím, ledničky či pračky nechte doma, jde opravdu o drobné vysloužilé elektro. Chceme tak jihlavským přiblížit, co firma Enviropol v krajském městě dělá,” usmála se hlavní organizátorka akce z pořadatelské agentury P-TEAM Dana Křížková.

Velkým tématem na pódiu bude ve spolupráci s hejtmanem Kraje Vysočina Vítězslavem Schrekem, předsedou senátou Milošem Vystrčiem nebo náměstkem primátorky Petrem Ryškou a manažerkou závodu Martinou Palicovou recyklace elektroodpadu. „Aby na skládkách končilo menší množství elektroniky, plánuje Evropská unie zavedení nové legislativy známé jako právo na opravu. Ta cílí na lepší ochranu spotřebitelů i životního prostředí, kam spadá zmenšení objemu produkovaného odpadu. I to tedy bude tématem Dne s Enviropolem,” uzavřela organizátorka Dana Křížková.

 
Aktuálně

Vojtěch Lampíř: Proti Chrudimi nasadíme dvě odlišné jedenáctky

Po úvodním letním tréninku a rozlosování nového ročníku je před námi další neklamný signál, že se ligový start neúprosně blíží – první letní přípravný duel. Fotbalisté FC Vysočina v něm na domácí půdě nastoupí proti druholigovému sokovi – MFK Chrudim. Duel proběhne na stadiónu v Jiráskově ulici v sobotu 22. června od 11:00 hodin. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu