27.05.2014, Miroslav Fuks

Dočkají se Harba, Rada či Jánoš ocenění?

Dočkají se Harba, Rada či Jánoš ocenění?Hned trojice zástupců FC Vysočina figuruje v dnes zveřejněných nominacích na hlavní Galavečer Gambrinus ligy, který proběhne v neděli 1. června v Praze. Ankety vyhlásil Klub sportovních novinářů (KSN ČR) ve spolupráci s Ligovou fotbalovou asociací (LFA). Hlasovali v nich fotbaloví žurnalisté, kapitáni ligových mužstev a jejich trenéři.

 

Kouči Petru Radovi stačilo pouhých 15 ligových zápasů na lavičce FC Vysočina a 25 jarních bodů k tomu, aby se umístil mezi trojicí trenérů nominovaných na titul Trenér ligy 2013/2014. Konkurenci mu zde dělají znojemský Leoš Kalvoda a hlavní favorit Vítězslav Lavička ze Sparty.

Na galavečeru Gambrinus ligy bude dále oznámeno jméno největšího objevu, tedy fotbalisty, který nepřesáhl hranici 23 let a který v předchozích dvou sezonách neodehrál více než 15 utkání v každém ročníku zvlášť. O cenu se ucházejí Patrik Hrošovský (Plzeň), Robert Hrubý (Slavia) a defenzivní záložník FC Vysočina Adam Jánoš.

Haris Harba dokonce figuruje hned ve dvou nominacích. V konkurenci středopolaře Jasmina Ščuka (Mladá Boleslav) a levého beka Costy (Sparta) může být zvolen nejlepším cizincem ligy a protlačil se i mezi trojici fotbalistů v nejprestižnější kategorii „Hráč ligy 2013/2014“. O tento titul se utká se sparťanskými záložníky Bořkem Dočkalem a Josefem Hušbauerem. Doplňme, že už byly odtajněny výsledky doprovodných anket, kde též nechybí jméno bosenského střelce. Mezi útočníky bral druhou pozici za Davidem Lafatou ze Sparty.

 
Aktuálně

Vojtěch Lampíř: Proti Chrudimi nasadíme dvě odlišné jedenáctky

Po úvodním letním tréninku a rozlosování nového ročníku je před námi další neklamný signál, že se ligový start neúprosně blíží – první letní přípravný duel. Fotbalisté FC Vysočina v něm na domácí půdě nastoupí proti druholigovému sokovi – MFK Chrudim. Duel proběhne na stadiónu v Jiráskově ulici v sobotu 22. června od 11:00 hodin. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu