27.02.2019, Miroslav Fuks

Jak si FC Vysočina vedl v zimní přípravě?

Jak si FC Vysočina vedl v zimní přípravě?V šestnácti podzimních duelech FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY vybojovali fotbalisté FC Vysočina 33 velice cenných bodů, což je vyneslo na 2. příčku tabulky. Aby toto nadějné tabulkové postavení ve čtrnácti jarních bitvách minimálně udrželi, museli se na odvety pod vedením nové trenérské trojice co nejlépe v zimním období připravit. A jak si v zápasových prověrkách vedli?

 

Přehled přípravných zápasů včetně duelů juniorky a dorostu - ZDE

STATISTIKY ZIMNÍ PŘÍPRAVY

Celková bilance: 8 utkání  4 – 0 – 4   16 : 18

Střelci: 3 – Klíma, Novotný, 2 - Zoubele, Machuča, 1 – Šulc, Breda, Komárek, Kuffour, Kupec, Nerad.

Odehrané zápasy: 7 – Javůrek, Novotný, Preisler, Šefčík, Šumský, 6 - Vedral, Machuča, Šlein, Vejmola, Zoubele, 5 - Chlumecký, Vaculík, Jawo, Klíma, Tlustý, 4 – Dujmović, Komárek, Tijani, 3 - Hykel, Křivánek, Kupec, Šulc, Veselý, 2 - Petr, Breda, Čáp, Křišťál, Kuffour, Nerad, Pedro, Smejkal, 1 - Godula, Klobása, Kolář, Mašić, Mikuška, Pojezný, Ritter.

Do přípravných zápasů nastoupilo 38 fotbalistů, z toho 4 brankáři

 
Aktuálně

Vysočina se dočkala zasloužené a tolik potřebné výhry

FC Vysočina se dočkal střeleckého obrození a první jarní výhry. Náš tým tolik potřebné tři body vybojoval proti juniorce Sparty Praha, která v Jihlavě nepotvrdila svoji formu a zaslouženě prohrála 3:1 (2:1). Na úvodní trefu Filipa Šancla dokázal reagovat Michl, ovšem ještě do půle vrátil domácím vedení Tomáš Franěk. Skóre dal konečnou podobu Filip... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
×
Odehráno v 17:00
FC Vysočina Jihlava
AC Sparta Praha
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu