27.02.2019, Miroslav Fuks

Jak si FC Vysočina vedl v zimní přípravě?

Jak si FC Vysočina vedl v zimní přípravě?V šestnácti podzimních duelech FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY vybojovali fotbalisté FC Vysočina 33 velice cenných bodů, což je vyneslo na 2. příčku tabulky. Aby toto nadějné tabulkové postavení ve čtrnácti jarních bitvách minimálně udrželi, museli se na odvety pod vedením nové trenérské trojice co nejlépe v zimním období připravit. A jak si v zápasových prověrkách vedli?

 

Přehled přípravných zápasů včetně duelů juniorky a dorostu - ZDE

STATISTIKY ZIMNÍ PŘÍPRAVY

Celková bilance: 8 utkání  4 – 0 – 4   16 : 18

Střelci: 3 – Klíma, Novotný, 2 - Zoubele, Machuča, 1 – Šulc, Breda, Komárek, Kuffour, Kupec, Nerad.

Odehrané zápasy: 7 – Javůrek, Novotný, Preisler, Šefčík, Šumský, 6 - Vedral, Machuča, Šlein, Vejmola, Zoubele, 5 - Chlumecký, Vaculík, Jawo, Klíma, Tlustý, 4 – Dujmović, Komárek, Tijani, 3 - Hykel, Křivánek, Kupec, Šulc, Veselý, 2 - Petr, Breda, Čáp, Křišťál, Kuffour, Nerad, Pedro, Smejkal, 1 - Godula, Klobása, Kolář, Mašić, Mikuška, Pojezný, Ritter.

Do přípravných zápasů nastoupilo 38 fotbalistů, z toho 4 brankáři

 
Aktuálně

Josef Morkus: Věříme, že se kluci vrátí silnější, vytrvalejší a odolnější

Celosvětová koronovariová krize má samozřejmě výrazný dopad i na český mládežnický fotbal. Zhruba 350 mladých fotbalistů a fotbalistek FKM Vysočina Jihlava, stejně tak více než čtyři desítky jejich trenérů a členů realizačních týmů má vystavenou nucenou fotbalovou stopku. Nejen o řešení individuálního tréninkového jsme si povídali s Josefem... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu