19.03.2003, Redakce

Luboš Slavík je po další operaci

Neštěstí nechodí po horách, ale spíše po fotbalových hřištích. Dlouhé hodiny by na toto téma mohla vyprávět opora našeho mužstva a exkapitán Lubomír Slavík. Jeho poslední druholigový zápis je datován k 13. září 2002, kdy byl u porážky v Prostějově. Od té doby ho pronásledují problémy s achilovkou. Ta byla dlouho léčená klidem, až prosincové vyšetření prokázalo její zánět a nutnost vyčištění. Zákrok úspěšně proběhl a Slavík se v únoru pozvolna zapojil do tréninkového procesu. V březnu již trénoval bez větších úlev a v neděli 16. března nastoupil v přípravném utkání “béčka” proti našemu dorostu. Kolem 20. minuty zápasu bohužel došlo k přetržení oslabené achilovky. Dva dny nato Luboš absolvoval operaci, při níž došlo k jejímu sešití. Nyní do čeká čtyřtýdenní sádra a po ní 4 měsíce bez fotbalu naplněné rehabilitací. Věřme, že poté již Luboš bude fit a vrátí se v plné formě do druholigové sestavy.

 
 
Aktuálně

Podpořte FC Vysočina v neděli v důležitém utkání proti Spartě B!

Fotbalová Vysočina potřebuje zabrat a konečně naplno bodovat. Netradičně v neděli 21. dubna bude od 17:00 hodin bojovat o první jarní vítězství proti nevyzpytatelnému týmu plného talentů – juniorce Sparty Praha. Přijďte ji v důležité bitvě podpořit, ať tolik potřebné tři body zůstanou doma! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu