26.02.2013, David Zeman

Michael Rabušic se těší na návrat do Jihlavy

Michael Rabušic se těší na návrat do JihlavyJedním z odchovanců, kteří běhají po ligových trávnících, je i Michael Rabušic. Za Jihlavu nastoupil do 59 zápasů ve II. lize a vstřelil v nich 9 branek. V pátek ho čeká první zápas na našem stadionu od přestupu z FC Vysočina, ke kterému došlo v lednu 2009. Michaela jsme se zeptali, jak se vlastně na tento zápas těší?

 

Jak se těšíš na svůj návrat na jihlavský trávník?
Těším se strašně moc. Bude to vlastně můj první zápas na stadionu v Jihlavě jako soupeř. Mám tam pořád hodně kamarádů. Našeho dědečka Pavla Křížka, pana Šilhána, kterého pořád otravuju, když něco potřebuju, s Michalem Veselým si pořád voláme. Je jich opravdu hodně. Samozřejmě pojede hodně lidí z Náměště nad Oslavou, protože do Liberce to mají přeci jenom trošku dál. :o)) Těším se i na fanoušky. Vždycky se v Jihlavě hodně fandilo a hlavně byli vždy strašně slušní. Jsem i trošku zvědav, jak mě přijmou a jak budou reagovat.

Sleduješ dál výsledky Jihlavy?
Zápasy sleduju, ale už to není jako dřív. Přece jenom spousta lidí už odešlo a přišlo mnoho nových. Ale Jihlavě přeji brzkou záchranu a hru ve středu tabulky.

Jak se cítíš po zdravotních problémech, které tě poslední dobou provázely? Jsi už úplně fit?
Už jsem naprosto v pořádku. Zvládnul jsem celou přípravu a jsem na 100% fit.

Co od pátečního zápasu očekáváš?
Bude dobrá atmosféra, kvalitní hřiště. Tak doufám, že i kvalitní fotbal a spousta branek.

Čím si vysvětluješ, že Liberci se v této sezóně nedaří úplně podle vašich představ?
Bylo hodně zraněných, přišlo mnoho cizinců a atmosféra v kabině nebyla, jak by asi měla být. Protože to je základ a tím jsme udělali i titul v minule sezóně. Ale doufám, že jaro bude už o něčem jiném.

 
Aktuálně

Pavel Mazánek: Proti Prostějovu nastoupíme s vírou ve vlastní schopnosti

S větším klidem a se zvýšeným sebevědomím míří fotbalisté FC Vysočina k další velice důležité bitvě v rámci FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. V sobotu 27. dubna se od 10:30 hodin představí na trávníku o záchranu bojujícího Prostějova. Tým exjihlavského trenéra Radima Kučery k domácím utkáním nastupuje v azylu 1.HFK Olomouc. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu