25.04.2016, Miroslav Fuks

Před megakoncertem Michala Davida na zápas proti Mladé Boleslavi!

Před megakoncertem Michala Davida na zápas proti Mladé Boleslavi!V pátek 29. dubna vypukne na Horáckém zimním stadiónu od 20:00 hodin jedinečný mejdan v podobě megakoncertu stálice české hudební scény - Michala Davida! Očekává se velký počet diváků, kterým FC Vysočina nabízí zajímavou možnost, jak vyplnit čekání na začátek koncertu. Se vstupenkou na Michala Davida můžete za pouhých 50 korun zakoupit lístek na důležité utkání Jihlavy proti ambiciózní Mladé Boleslavi!

 

„Brány zimního stadiónu se pro nedočkavé fanoušky Michala Davida otevřou již v 18:00 hodin, tedy ve stejný čas, kdy odstartuje náš zápas 27. kola SYNOT ligy. Věříme, že pro mnohé návštěvníky bude atraktivní vyplnit čekání na koncert návštěvou blízkého stadiónu, na němž bude probíhat důležitá bitva nejvyšší české fotbalové soutěže. K tomu, aby mohli za pouhých 50 Kč sledovat utkání, stačí u pokladen fotbalového stadiónu předložit platnou vstupenku na jihlavský megakoncert Michala Davida,“ informoval o netradiční nabídce FC Vysočina tiskový mluvčí klubu Miroslav Fuks.

 
Aktuálně

Sportovec Jihlavska 2019: ocenění pro kolektivy FC Vysočina!

V důstojném prostředí Gotické síně jihlavské radnice dnes byli dekorování nejlepší sportovci okresu Jihlava za rok 2019. Stalo se tak s tříměsíčním zpožděním oproti tradičnímu březnovému termínu a hned dvojího ocenění se ve 20. ročníku ankety dostalo kolektivům FC Vysočina! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Dnes v 17:00
SK Líšeň
FC Vysočina Jihlava
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu