14.03.2024, Petr Jindra

Představujeme partnery: Winehouse.cz aneb jihlavští rodáci a sportovci tělem i duší

Představujeme partnery: Winehouse.cz aneb jihlavští rodáci a sportovci tělem i dušíKdo rozumí alespoň trochu anglicky, jistě si snadno dokáže přeložit, co slovní spojení „wine house“ znamená. Spojení vína a vrcholového fotbalu na první pohled úplně nejde dohromady. Když se ale dozvíte, že za tímto projektem stojí sportovci tělem a duší, už vám to tak divné nepřijde. Zvlášť když se s jejich jménem pojí i značka WeRunning, která sport evokuje mnohem více než Winehouse. V dalším rozhovoru bude své dvě značky prezentovat jednatel společnosti Daniel Maštera.

 

Ač z názvu patrně na první pohled vyplývá, čím se firma WINEHOUSE.CZ zabývá, ne každý ovládá anglický jazyk. Nejen pro tyto fanoušky tedy prosím přibližte, co je vaší náplní práce.

Začneme malinko jinak. Winehouse.cz jsme založili my dva Jihlaváci v roce 2012. Působíme v online prodeji vína, alkoholu, delikates, dárků a firemního vína. Za tu dobu patříme ke špičce v celém Česku. V Jihlavě spolupracujeme se sportovním klubem MST Jihlava a máme vlastní běžecký tým na štafetové závody, kde se nám, musím zaklepat, daří.

Jak jste se dostali ke spolupráci s FC Vysočina, když aktuálně žijete a působíte primárně v Praze?

Oslovil nás obchodní zástupce klubu Robin Vohlídal.

Když jste zmiňoval, že máte vlastní běžecký tým, otázka na to, zda aktivně sportujete, se jeví až skoro nadbytečná…

Sport sleduji všeobecně a aktivně se mu věnuji od základní školy. Momentálně se věnuji nejvíce běhu a cyklistice.

Zmiňoval jste, že žijete v Praze. Stíháte nějaké zápasy FC Vysočina naživo?

Domácí zápasy, tedy ty na Vysočině, jen výjimečně. Pokud je zápas v Praze, rád zajdu stejně jako na hokejovou Duklu. Jsme patrioti!

Chcete něco vzkázat fanouškům?

Važme si všichni toho, že je v Jihlavě takový klub. A prosím vás, fanoušci, abyste ho svými hlasivkami podporovali v co největší možné míře nejen na domácích zápasech. Kluci to potřebují!

SLEVOVÝ KUPÓN

Chcete ochutnat něco ze sortimentu společnosti WineHouse.cz? A co takhle ještě s 15% slevou? 

Při objednávce na https://www.winehouse.cz/ stačí zadat kód FCVYSOCINA24 a můžete si udělat radost o něco výhodněji. (pouze pro starší 18 let)

 
Aktuálně

Vysočina se dočkala zasloužené a tolik potřebné výhry

FC Vysočina se dočkal střeleckého obrození a první jarní výhry. Náš tým tolik potřebné tři body vybojoval proti juniorce Sparty Praha, která v Jihlavě nepotvrdila svoji formu a zaslouženě prohrála 3:1 (2:1). Na úvodní trefu Filipa Šancla dokázal reagovat Michl, ovšem ještě do půle vrátil domácím vedení Tomáš Franěk. Skóre dal konečnou podobu Filip... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
×
Odehráno v 17:00
FC Vysočina Jihlava
AC Sparta Praha
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu