20.04.2013, Miroslav Fuks

V neděli se čeští mladíci utkají o 13. místo

V neděli se čeští mladíci utkají o 13. místoÚčinkování týmu Fotbalové akademie FC Vysočina při SOŠ Karoliny Světlé v Jihlavě, které Česko reprezentuje na světovém šampionátu středních škol, se chýlí ke konci. Naši mladší dorostenci nejprve v pátek nestačili na Chile a v sobotu výrazně přehráli Belgii. Znamená to, že v neděli odehrají závěrečný duel šampionátu o konečné 13. místo z 24 účastníků tohoto prestižního klání.

 

„V prvním duelu play-off o 9. – 16. místo jsme bohužel podlehli Chile. Vedli jsme 1:0 díky trefě Duby, ovšem vedení jsme neudrželi a v 89. minutě jsme inkasovali gól na 2:1. V sobotním utkání jsme vyhráli nad Belgií 5:0, se kterou jsme v základní skupině jen remizovali 1:1. Účinkování v Bordeaux završíme nedělním zápasem o 13. místo. Poté se podíváme na finálový duel dívek i chlapců, dáme si večeři a po slavnostním zakončení vyrážíme na cestu zpět do Jihlavy,“ informoval trenér Michal Veselý.

 
Aktuálně

Tomáš Drastil: Přišlo mi nespravedlivé, aby úsilí klubu bylo ohroženo

Na počátku června došlo ke změně v akcionářské struktuře FC VYSOČINA JIHLAVA. Čtyřicetiprocentní podíl PSJ, a.s., odkoupila firma TGM Fotbal, a.s. Její představitel pan Tomáš Drastil, dlouholetý významný partner FC Vysočina, se stal předsedou klubového představenstva. Jsme rádi, že Vám s ním nyní můžeme nabídnout rozhovor. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu