20.04.2013, Miroslav Fuks

V neděli se čeští mladíci utkají o 13. místo

V neděli se čeští mladíci utkají o 13. místoÚčinkování týmu Fotbalové akademie FC Vysočina při SOŠ Karoliny Světlé v Jihlavě, které Česko reprezentuje na světovém šampionátu středních škol, se chýlí ke konci. Naši mladší dorostenci nejprve v pátek nestačili na Chile a v sobotu výrazně přehráli Belgii. Znamená to, že v neděli odehrají závěrečný duel šampionátu o konečné 13. místo z 24 účastníků tohoto prestižního klání.

 

„V prvním duelu play-off o 9. – 16. místo jsme bohužel podlehli Chile. Vedli jsme 1:0 díky trefě Duby, ovšem vedení jsme neudrželi a v 89. minutě jsme inkasovali gól na 2:1. V sobotním utkání jsme vyhráli nad Belgií 5:0, se kterou jsme v základní skupině jen remizovali 1:1. Účinkování v Bordeaux završíme nedělním zápasem o 13. místo. Poté se podíváme na finálový duel dívek i chlapců, dáme si večeři a po slavnostním zakončení vyrážíme na cestu zpět do Jihlavy,“ informoval trenér Michal Veselý.

 
Aktuálně

Zástupci FCV v květnových nominacích mládežnických reprezentací

Ani v květnových nominacích českých mládežnických reprezentací neschází zástupci a odchovanci FC Vysočina. Tradičně vám nabízíme souhrn „našich“ jmen, která v aktuálních výběrech národních týmů figurují. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu